
Бійці 501-го окремого батальйону морської піхоти знищили танк Т-72 окупантів з протитанкового ракетного комплексу українського виробництва "Стугна-П". Про ліквідовану ціль розповів прес-центр Командування морської піхоти на офіційній сторінці на Facebook, передають Патріоти України.
"Незважаючи на Великодні свята окупанти продовжують паплюжити нашу землю. Тому для морських піхотинців з 501-го окремого батальйону морської піхоти вистачає роботи, і вони дуже серйозно ставляться до неї, а саме до "демілітаризації" російського рейху. Зокрема, черговий рашистський танк Т-72 був переведений в правильний стан, а саме стан металобрухту. Хороша робота від розрахунку ПТРК "Стугна-П" морпіхів!", — повідомили в Командуванні морської піхоти.
На відео, яке прикріпили до посту, можна побачити, як російський танк показався із заростей дерев. Українські захисники почекали ворога і здійснили залп. Політ ракети тривав приблизно 30 секунд, а значить танк стояв на дистанції кілька кілометрів.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...