Навіжена імперія божеволіє: Лавров заявив, що Україна "не має права на суверенітет"

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що Україна "не має права" на суверенітет. Головний російський дипломат сказав, що українська влада "не представляє весь народ" з 2014 року. Таку цитату Лаврова оприлюднило агентство "Интерфакс", передають Патріоти України.

"Якщо говорити про принцип суверенітету та територіальної цілісності, то один із ключових документів, який всі юристи розглядають у якості базового для трактування статуту (ООН), є декларація про принципи міжнародного права щодо дружніх звʼязків між народами", – заявив він.

Ця декларація встановлює, що всі держави мають забезпечувати рівність народів, які мешкають на їхніх територіях. "Думаю, ніхто не зможе стверджувати, що український режим, починаючи з державного перевороту 2014 року, представляє весь народ, який проживає на території української держави", – продовжив очільник зовнішньополітичного відомства країни-агресора.

Із канадського Галіфакса вилетів літак із першим танком Leopard 2 для України (фото)

субота, 4 лютий 2023, 23:15

Із канадського міста Галіфакс вилетів літак, на борту якого розташований перший бойовий танк Leopard 2, який Канада надала Україні. Про це в суботу, 4 лютого, повідомила міністерка оборони Канади Аніта Ананд у Twitter, передають Патріоти України. Вона ...

"Стовпи режиму Януковича": Голова фракції "Слуга народу" підтвердив інформацію про позбавлення низки осіб громадянства

субота, 4 лютий 2023, 23:13

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія повідомив про позбавлення низки осіб громадянства України. Арахамія повідомив, що президент Володимир Зеленський позбавив громадянства "стовпів режиму Януковича". Про це заявив у суботу ввеч...