"Навіжене російське "побєдобєсіє" - це інструмент їхньої гібридної війни проти України і всієї європейської цивілізації", - Порошенко

Роль СРСР у перемозі над нацизмом 75 років тому не дає Росії жодних підстав зазіхати на суверенітет та територіальну цілісність України та інших держав.

Москва намагається привласнити спільну перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні і використовує це як інструмент у гібридній війні проти України та європейських цінностей. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко під час Міжнародної конференції "Мир та війна", інформують Патріоти України із посиланням на прес-службу "ЄС".

"Навіжене російське "побєдобєсіє" – це інструмент їхньої гібридної війни проти України і всієї європейської цивілізації. Путін до міжнародного права ставиться так, як свого часу Гітлер. Він так само розглядає Украіну як "життєвий простір" для своєї імперії. А українців взагалі не визнає окремим народом, подібно тому, як фюрер вважав німцями народи сусідніх з Німеччиною держав", – наголосив Порошенко.

"Хіба анексія Криму не нагадує аншлюс Австрії? Хіба важко знайти спільне між окупацією частини Донбасу і Судетської області Чехословаччини? І, до речі, хіба Мюнхен-38, особиста ганьба Чемберлена і Далад’є не має переконувати деяких сучасних європейських політиків, що умиротворення агресора лише розпалює його апетит?", – проводить паралелі п’ятий Президент.

Порошенко наголосив, що роль СРСР у перемозі над нацизмом 75 років тому не дає Росії жодних підстав зазіхати на суверенітет та територіальну цілісність України та інших держав. "Чим відрізняється бачення України, Європи – і Росії? Україна та Європа зустрічає ці дні із гаслом "Ніколи більше". Росія із колорадськими стрічками і гаслом "Можем повторить". А це вже погроза явно не Україні. Вони мріють мити чоботи не лише в Дніпрі, а в Одері, Ельбі, Рейні. Гарячу війну Росія розв’язала лише проти України. А гібридну – веде проти усієї євроатлантичної цивілізації. Взяла собі в союзники навіть коронавірус. Оперативна група зі стратегічних комунікацій зовнішньополітичної служби ЄС спіймала росіян на поширенні фейків про COVID-19 на кшталт брехні про секретні американські лабораторії на території України", – нагадав Порошенко.

Лідер "Європейськоі Солідарності" наголосив, що тоталітарні та авторитарні режими вміють використовувати в своїх інтересах демократичний характер сусідніх держав і розкладати їх зсередини так, щоб потім легше було здолати.

"Треба менше дивізій, коли демократія дає можливість маніпулювати громадською думкою у сусідніх країнах, хвалився Гітлер своєму оточенню. Природа демократій, мовляв, така, що вони не зможуть захищатися від подібних прийомів. Словом, технологія відома. Все нове – добре забуте старе. Але й ми робимо висновки з уроків історії. І я твердо переконаний – перемога буде за нами", – наголосив Порошенко.

"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...