
Навколо Києва створено найпотужнішу систему протиповітряної оборони. Вона складається, зокрема, з ЗРК Patriot, Nasams та IRIS-T. Про це розповів полковник Збройних сил України, який побажав залишитися анонімним, передає The Times. Україна має продовжувати вдосконалювати свій захист від ворожих атак, передають Патріоти України.
"Нині навколо Києва ми маємо найпотужнішу систему протиповітряної оборони у світі. І фактично протягом усієї історії… Це Patriot, Nasams, німецькі IRIS-T, S-300, французькі Crotale. Росіяни зрозуміли, що битися головою об стіну безглуздо", – сказав він.
Проте, за словами українського військового, боєприпаси для захисту від ракетних обстрілів, закінчуються. Якщо Захід не збільшить поставку озброєння, ця зима може стати важчою за попередню. "Не можна планувати війну із щорічним виробництвом 150-160 ракет Patriot. Ми використали їх за місяць… Якщо ми дочекаємося осені, середини жовтня, то вони знову вдарять по енергетичній інфраструктурі. Це безсумнівно. Ця зима буде навіть важчою, ніж попередня", – резюмував полковник.
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...