Російські війська атакували Костянтинівку Донецької області вісьмома ракетами із реактивної системи залпового вогню Смерч. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, передають Патріоти України.
Філашкін заявив, що російські війська навмисно обстріляли місцевий ринок. Унаслідок атаки пошкоджено 15 торгових павільйонів, вісім приватних будинків, шість багатоповерхівок, магазин, два автомобілі та лінію електропередачі.
За останніми даними, загинули щонайменше троє людей, ще четверо дістали поранення.



«Вкотре наголошую: залишатися на Донеччині небезпечно! Росіяни навмисне б’ють так, щоб убити та покалічити якнайбільше цивільних», — написав очільник ОВА.


20 серпня у Костянтинівці закрили відділення Укрпошти. В компанії зазначили, що відділення пошти неодноразово руйнувались та зазнавали пошкоджень від російських атак, однак робота відновлювалась.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...