Наволоч змінила хазяїв: "Слуги" Зеленського відреагували на заклик медіа-спільноти відсторонити експрацівників каналів Медведчука від національного телемарафону

Безпринципні пропагандисти, котрі роками свідомо працювали на знищення української державності, не можуть служити уособленнями патріотичної журналістики для десятків мільйонів телеглядачів переконані в медіасаільноті

У зверненні медійних організацій перелічені декілька одіозних ведучих, які раніше працювали на каналах, пов’язаних із головою партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком, передають Патріоти України.

Міністерство культури та інформаційної політики не може втручатися в кадрову політику каналів та медіа-груп – про це у відомстві заявили у відповідь на спільну заяву медійних організацій із закликом відсторонити колишніх співробітників каналів Віктора Медведчука від участі в національному телемарафоні. Про це йдеться в
заяві міністерства 13 травня.

Згідно з нею, 24 лютого великі медіагрупи звернулися до Мінкульту та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із пропозицією об’єднатися, щоб створити «єдиний інформаційний фронт для боротьби з російською пропагандою».

«В МКІП немає жодних ілюзій щодо внеску каналів Медведчука у теперішню війну з росією. У той же час ми глибоко переконані, що сьогодні не час для публічних люстрацій та розпалювання конфліктів всередині країни та професійної журналістської спільноти. Сьогодні важливим є те, хто залишився, перейшов на сторону України та кожен день доводить свою позицію своєю сумлінною цілодобовою працею», – заявив Мінкульт.

З огляду на це він закликає звертати увагу на позиції, які задекларували ведучі, вказані в заяві медійних організацій.

«МКІП не може, з огляду на свої повноваження, та не вважає за доцільним втручатись в кадрову політику каналів та медіа груп. Якщо ми не хочемо зробити щілину в нашій обороні перед росією, то ми сьогодні маємо всі виступати єдиним фронтом та не розпалювати ворожнечу всередині країни», – закликали в урядовому відомстві.

Напередодні низка медіа-організацій оприлюднила звернення до президента України Володимира Зеленського і міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка із закликом відсторонити від участі в національних, та таких, що позиціонуються як національні, телемарафонах та «ведучих, які багато років підігрували ворогу та поширювали кремлівську пропаганду».

У зверненні називаються декілька ведучих, більшість із яких раніше працювали на каналах, пов’язаних із головою партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктором Медведчуком. Заяву підписали наразі 140 громадських організацій та працівників медіа.

Одна з фігурантів звернення, Наталя Влащенко, яка працювала на каналах «112» та Zik, 11 травня заявила, що «змінила своє ставлення до багатьох речей» і віднині надаватиме слово «тільки тим, хто підтримує Україну та засуджує агресію Кремля».

Торік Рада національної безпеки і оборони запровадила санкції, які призвели до припинення роботи каналів «112», Zik, NewsOne, Ukrlive та «Перший незалежний». Ці канали пов’язані з головою партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктором Медведчуком.

"Подумав що все, гайки машині. Ні. Вижила": Українські журналісти потрапили під обстріл на Донбасі (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:59

Українські журналісти потрапили під артилерійський обстріл під час освітлення бойових дій на Донбасі. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Мар’ян Кушнір, передають Патріоти України. За його словами, під час артилерійського обстрілу з боку ЗС Р...

Спочатку пролунала серія вибухів: У Миколаєві розгорілася потужна пожежа (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:44

У Миколаєві прогриміла серія вибухів, над містом видніється стовп диму та відчувається запах гару. Про це повідомляється в одному із місцевих Telegram-каналів, передають Патріоти України. Відомо, що вибухи було чути близько восьмої години ранку. Після ...