"Навряд чи сконає на операційному столі": Український дипломат розповів про найпростіший спосіб позбутися Путіна

Російський диктатор Володимир Путін навряд чи сконає на операційному столі, а тому, на думку колишнього міністра закордонних справ Володимира Огризка, Україні варто розраховувати на міжнародний трибунал та те, що керманича усуне власне оточення, передають Патріоти України.

«Дуже сподіваюся, що після того, як вирок міжнародного трибуналу буде винесено, мине зовсім небагато часу і Путін його ж власними підручними буде заарештований, якщо він доживе до тієї миті, і переданий цьому міжнародному трибуналу. Це найпростіший спосіб позбутися диктатора, це перше. І друге — забезпечити цій групі людей, які поки що навколо Путіна і будуть на нього списувати всі гріхи, більш-менш нормальне існування, зняття санкцій і інших речей, від яких вони особисто дуже страждають», — розповів Огризко.

Водночас дипломат уточнив, що для диктатора смерть через поганий стан здоров’я була б занадто простою та банальною: «Рішення Міжнародного кримінального трибуналу — це лише один з варіантів того, яким чином можна позбутися цього диктатора. Є інші. Я б не ставив на те, що він сконає на операційному столі — надто це б було просто і банально. Його надто бережуть стільки років ці армії медиків, які не дають йому спілкуватися фактично ні з ким. Тому, думаю, питання буде в іншому — наскільки швидко групи впливу зрозуміють, що його треба реально усувати від влади».

Джерело: НВ

Окупанти намагаються вербувати евакуйованих жителів Маріуполя, використовуючи їхнє зруйноване житло, - ГУР Міноборони

середа, 29 червень 2022, 11:59

Окупаційна адміністрація Маріуполя застосовує нові методи збору інформації про мешканців, які залишаються в місті, передають Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, з цією метою організовано приймання заявок пр...

"Там, де ми втрачаємо одну людину, Росія втрачає 5. Там де ми втрачаємо один танк - вони втрачають 5", - Зеленський

середа, 29 червень 2022, 11:57

Там, де армія України втрачає одну людину, російські війська втрачають п'ять. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю американському телеканалу. "Потрібно зрозуміти, що не тільки ми втрачаємо. Там, де ми втрачаємо одну людину, Росія втр...