Навряд чи це "просто збіг": За тиждень до підриву Каховської ГЕС у РФ ухвалили дивну постанову

За тиждень до вибуху на Каховській ГЕС влада Росії дозволила не розслідувати аварії на небезпечних об'єктах під час кровопролитної війни в Україні. Постанову Уряду РФ № 873 "Про особливості застосування на територіях ДНР, ЛНР, Запорізької області та Херсонської області положень законодавства Російської Федерації в сферах промислової безпеки небезпечних виробничих об'єктів і забезпечення безпеки гідротехнічних споруд" було опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації країни-агресора 30 травня, повідомляють Патріоти України.

Документ підписаний головою російського уряду Михайлом Мішустіним і набув чинності з 31 травня. Примітно, що в даній постанові є останній, десятий, пункт про аварії. "До 1 січня 2028 року технічне розслідування аварій на небезпечних виробничих об'єктах і аварій гідротехнічних споруд, що сталися внаслідок військових дій, диверсій і терористичних актів, не проводиться", - йдеться в документі.

Також в документі є пункти про те, що до 1 вересня 2023 року і до 1 березня 2024 року на об'єктах в "ДНР, ЛНР", в Запорізькій і Херсонській областях не застосовується частина пунктів ФЗ "Про промислову безпеку небезпечних виробничих об'єктів" і "Про безпеку гідротехнічних споруд".

"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...