"Назад ніхто не повернеться": У спецслужбах розповіли, яку долю готує Росія для зеків із ПВК "Вагнера", які воюють проти України

Країна-агресорка РФ продовжує вербувати на війну проти України злочинців у російських в'язницях. Крім того, який би не був для них результат на полі бою, командування окупантів вирішило знищувати зеків до повернення у Росію, передають Патріоти України.

Утилізацією "гарматного м'яса" російська влада розраховує вирішити цілу низку проблем. Про це "24 каналу" повідомили джерела в українських спецслужбах.

За рахунок вбивць і ґвалтівників командування окупантів розраховувало ефективно поповнювати особовий склад та зберігати загальну боєздатність війська. Однак разом із цим одержала цілу низку проблем.

Представники українських спецслужб розповіли, що командування РФ ще до відправлення зеків у зону бойових дій отримало чіткий наказ про їхню обов'язкову ліквідацію. Якщо завербовані злочинці не загинуть у бою, їх знищать під час ротацій чи після закінчення терміну дії контракту.

У спецслужбах зазначили, що рішенням про розстріл кожного ув'язненого, якому вдасться вижити на війні в Україні, РФ позбавляє себе багатьох проблем. Насамперед Кремль розраховує у такий спосіб звільнити велику кількість місць у в'язницях.

Водночас російська влада усвідомлює, що за будь-якого результату війни величезна кількість озвірілих злочинців може з'явитися на вулицях російських міст. Також Кремль може не лише ефективно поповнювати своє військо, а й підтримувати його боєздатність на тому самому рівні, який є зараз.

"І хоча військовослужбовці армії Росії недалеко відійшли від зеків за своїми моральними якостями, колишні ув'язнені у разі появи на батьківщині точно очолять найнебезпечніші бандформування. Такі наслідки кремлівському диктатору не потрібні, тому всіх найманців-зеків так чи інакше ліквідують", – повідомили в українських спецслужбах.

Воїни ССО України чудом вижили після танкового обстрілу на Херсонщині: У мережу потрапили унікальні кадри

четвер, 6 жовтень 2022, 6:44

Воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ дивом вижили після танкового обстрілу на Херсонщині. При цьому українські військові примудрилися зняти відео прильоту ворожого снаряду. Відео оприлюднив журналіст Юрій Бутусов. За його словами, на відео фрагмент визво...

В Україні планують надати військовим право виїзду за кордон: Що відомо

четвер, 6 жовтень 2022, 6:29

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан, що введені через військову агресію Росії. Мобілізації підлягають чоловіки від 18 до 60 років. Їм заборонено виїздити за кордон, окрім деяких випадків, передають Патріоти України. У Верховній Раді ...