Назад у минуле: Окупанти на Херсонщині оголосили про перехід на паспорти РФ та повернення герба 1803 року

осійські окупанти, які вирішили назвати себе "владою" захопленої української Херсонщини, заявили, що жителі регіону нібито "матимуть право на паспорт та громадянство РФ". Крім того, загарбники задумали занурити місцевих жителів у часи Російської імперії та повернути області герб 1803 року, передають Патріоти України.

У п'ятницю, 6 травня, російські пропагандистські видання процитували відповідні заяви колаборанта Кирила Стремоусова, якого проголосили "заступником голови військово-цивільної адміністрації регіону". Він сказав, що Херсонщина "максимально інтегруватиметься до складу Росії".

"Усі громадяни на території Херсонської області матимуть право на отримання російського громадянства, російських паспортів", – сказав зрадник.

Також він видав вигадки про повернення регіону "історичного герба". За словами колаборанта, у його основу ліг перший герб Херсона та Херсонського повіту. Знак було затверджено 7 жовтня 1803 року.

На гербі зображений двоголовий коронований орел, який тримає лаврову гілку та полум'я. На його грудях зображено золотий хрест.

Зазначимо, що офіційний герб Херсонщини було затверджено 2001 року. Він представляє собою блакитний щит. На ньому золотим кольором зображені якір, два хлібні колоси та циркуль, а нагорі – Очаківська брама Херсонської фортеці. Над щитом знаходиться корона.

Розпадається й розносить неймовірний сморід: У Зеленського пояснили, чому Росія - "територія 404"

середа, 7 червень 2023, 15:44

Російська Федерація є країною-"манекеном", вона розпадається і розносить по світу неймовірний сморід, передають Патріоти України. "...РФ вже прямо зараз демонструє всі ознаки Failed State (держава, що не відбулася), "території 404"... Росія завжди прод...

Сенат Швейцарії підтримав реекспорт зброї в Україну, але є нюанси

середа, 7 червень 2023, 15:24

Сенат Швейцарії (верхня палата парламенту) погодив поправку до закону про військові матеріали. Це може розблокувати реекспорт зброї у треті країни, зокрема в Україну, передають Патріоти України. Поправку до закону підтримали 22 голосами, проти виступил...