Назад у минуле: Окупанти на Херсонщині оголосили про перехід на паспорти РФ та повернення герба 1803 року

осійські окупанти, які вирішили назвати себе "владою" захопленої української Херсонщини, заявили, що жителі регіону нібито "матимуть право на паспорт та громадянство РФ". Крім того, загарбники задумали занурити місцевих жителів у часи Російської імперії та повернути області герб 1803 року, передають Патріоти України.

У п'ятницю, 6 травня, російські пропагандистські видання процитували відповідні заяви колаборанта Кирила Стремоусова, якого проголосили "заступником голови військово-цивільної адміністрації регіону". Він сказав, що Херсонщина "максимально інтегруватиметься до складу Росії".

"Усі громадяни на території Херсонської області матимуть право на отримання російського громадянства, російських паспортів", – сказав зрадник.

Також він видав вигадки про повернення регіону "історичного герба". За словами колаборанта, у його основу ліг перший герб Херсона та Херсонського повіту. Знак було затверджено 7 жовтня 1803 року.

На гербі зображений двоголовий коронований орел, який тримає лаврову гілку та полум'я. На його грудях зображено золотий хрест.

Зазначимо, що офіційний герб Херсонщини було затверджено 2001 року. Він представляє собою блакитний щит. На ньому золотим кольором зображені якір, два хлібні колоси та циркуль, а нагорі – Очаківська брама Херсонської фортеці. Над щитом знаходиться корона.

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...

"Це правила, написані кров’ю": Кличко пояснив необхідність зупинки громадського транспорту під час тривоги

понеділок, 15 серпень 2022, 18:58

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому було ухвалено рішення зупиняти рух громадського транспорту на час повітряної тривоги, передають Патріоти України. В інтерв'ю Бабелю він заявив, що це рішення ухвалив Радою оборони міста за рекомендацією військових...