
осійські окупанти, які вирішили назвати себе "владою" захопленої української Херсонщини, заявили, що жителі регіону нібито "матимуть право на паспорт та громадянство РФ". Крім того, загарбники задумали занурити місцевих жителів у часи Російської імперії та повернути області герб 1803 року, передають Патріоти України.
У п'ятницю, 6 травня, російські пропагандистські видання процитували відповідні заяви колаборанта Кирила Стремоусова, якого проголосили "заступником голови військово-цивільної адміністрації регіону". Він сказав, що Херсонщина "максимально інтегруватиметься до складу Росії".
"Усі громадяни на території Херсонської області матимуть право на отримання російського громадянства, російських паспортів", – сказав зрадник.
Також він видав вигадки про повернення регіону "історичного герба". За словами колаборанта, у його основу ліг перший герб Херсона та Херсонського повіту. Знак було затверджено 7 жовтня 1803 року.
На гербі зображений двоголовий коронований орел, який тримає лаврову гілку та полум'я. На його грудях зображено золотий хрест.


У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...