Назад у СРСР: У Росії заговорили про повернення трудових таборів

Глава Федеральної служби виконання покарань Росії Олександр Калашников запропонував замінити трудових мігрантів засудженими, організувавши для них трудові табори. Про це повідомило видання ТАСС, передають Патріоти України.

За словами Калашникова, 188 тис. із 482 тис. осіб, які утримуються у виправних установах, мають право на виконання примусової роботи. "Ми реально готові організувати. Це буде не ГУЛАГ, а абсолютно нові гідні умови. Тому що ця людина вже працюватиме в межах гуртожитку або винаймати квартиру, якщо є бажання, із сім'єю, отримувати гідну зарплату", - заявив Калашников.

У приклад він навів Магаданську область, де працюють мігранти з країн Середньої Азії. "Краще спецконтингенту побудувати гуртожитки, надати робочі місця. Зате вони залишаться там, і там же й працюватимуть. І ми розв'яжемо трудову проблему, і станеться та ж соціалізація", - підсумував Калашников. Заступник голови комітету Держдуми з економічної політики Володимир Гутеньов підтримав ініціативу керівника ФСВП.

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...

Росії роками бракує військ: Том Купер пояснив, чому не варто чекати "супервеликого наступу РФ"

четвер, 9 лютий 2023, 9:40

Австрійський військовий аналітик Том Купер вважає, що попри численні прогнози, якогось "супервеликого" наступу держави-терориста Росії на Україну бути не може - навіть на Донбасі. З таким завданням не впорається логістика російської армії, передають Па...