НАЗК оприлюднила результати перевірки декларації президента Зеленського, карибських офшорів також

Національне агентство з питань запобігання корупції завершило повну перевірку декларації Президента України Володимира Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на .пресслужбу НАЗК

У висновку перевірки йдеться, що відомство не виявило ознак незаконного збагачення, необґрунтованості активів та наявності конфлікту інтересів, а точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел.

НАЗК перевірило будинок у Форте-дей-Мармі в Італії (вартість – понад 88,5 млн грн), який належить товариству з обмеженою відповідальністю San Tommaso S.R.L., кінцевим бенефіціарним власником якого є перша леді Олена Зеленська.

За словами глави держави, раніше сім’я там відпочивала, але не користувалися нерухомістю протягом 2020 року та здають його в оренду – надані підтверджуючі документи.

Також НАЗК досліджувало невідображення Зеленським відомостей про компанію Maltex Multicapital Corp., зареєстровану на Британських Віргінських Островів, про яку йшлося у розслідуванні журналістів Слідство.Інфо.

Зеленський надав НАЗК копії листів директорів компаній Film Heritage Inc. та Maltex Multicapital Corp. про відсутність будь-яких виплат у 2019-2020 роках від компанії Maltex Multicapital Corp. на користь Film Heritage Inc., а також від компанії Film Heritage Inc. на користь дружини Олени Зеленської.

Зазначається, що президент надав усі пояснення та документи щодо цього питання. НАЗК також надіслало запити до органів Британських Віргінських Островів та Белізу, проте наразі не отримало відповіді.

З повним звітом можна ознайомитись на сторінці документу.

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...

Путін сам собі відкрив другий фронт 21 вересня, він оголосив війну Росії, - російський опозиціонер Яковенко

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:22

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко вважає, що зараз фінальна стадія фашистського режиму Путіна, тому що його поразка була очевидною ще 24 лютого. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Те, що ...