Назріла необхідність: Арестович дав оцінку рішенню Зеленського змінити керівництво ГУР

За словами військового експерта, Кирило Буданов – заслужений бойовий офіцер, який багаторазово бився з росіянами на пістолетних дистанціях.

Зміна начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України пов'язана з необхідністю його реформування, особливо в світлі створення нового міністерства з питань ОПК, а також з метою кадрової ротації в ГУР. Про це в коментарі заявив військовий експерт Олексій Арестович, який із 1999 по 2005 рр. також перебував на службі в ГУР, повідомляють Патріоти України.

"На відомстві лежить дуже велике навантаження. Тому, будь-яка людина, який би майстер він не був і як би він добре не діяв – з часом починає втрачати ефективність. Крім того, у нього могли не скластися відносини всередині нової системи військово-політичного управління. Або складуться не з тими. Це все нюанси, які нам звідси не видно, але мають величезне значення", – відзначає експерт.

У той же час, на думку Арестовича, Бурба був досить ефективним на своїй посаді, а українську військову розвідку – давно знають і цінують у всьому світі. "За останні роки військова розвідка України зробила дуже багато серйозних досягнень, як щодо Донбасу, так і у світі. І в цілому, вона завжди оцінювалася як один із найефективніших військових органів держави. Більше того, її визнають і за кордоном. І в цьому, в тому числі, є заслуга Бурби", – додає експерт.

Однак, за його словами, в ГУР назріла необхідність кадрової ротації і у Буданова, в цьому сенсі, є особиста мотивація. За словами Арестовича, Буданов – заслужений бойовий офіцер, який багаторазово бився з росіянами на пістолетних дистанціях.

"У нього є особисті рахунки, і немає ніяких сентиментів до так званого "червоного прапора". У ситуації, коли реформується ОПК – кількість корупційних ризиків зростає. Тому в ОП, мабуть, вирішили, що чесність може бути вищою за досвід в стратегічному управлінні. Але і Буданов сам не впорається, йому потрібна сильна команда, на яку він зможе спиратися", – відзначає експерт.

Відносно Бурби, експерт не виключає його призначення в інші військові відомства. "Бурба – генерал-полковник, тому у нього повинна бути відповідна посада, а їх не так багато. Не виключаю, що його можуть призначити в РНБО або представником в НАТО. Він досить молодий і досвідчений кадр, щоб просто його списати", – резюмував експерт.

Джерело: РБК-Україна

Хіти тижня. "Тот момент, когда услышали, что Порошенко оплачивает штрафы за стрельбу", - волонтер Донік

вівторок, 29 вересень 2020, 3:00

Шутка. А может и нет. А может и да. Но это не точно. Точно то, что нужна машина управления парням, которые это волшебное действо корректируют. Спасибо всем, кто помогает. ПБ Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Хіти тижня. Небо відкрите? Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 2:00

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...