Назвали президента України "нелегітимним": Проросійська фракція АдН проігнорувала виступ Зеленського у Бундестазі

Лідери парламентської фракції ультраправої Альтернативи для Німеччини заявили, що проігнорували виступ президента Володимира Зеленського в Бундестазі, повторивши фейковий російський наратив про його «нелегітимність». Про це у вівторок, 11 червня, повідомляють Патріоти України з посиланням на n-tv.

Лідери фракції АдН у Бундестазі, Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла, заявили, що «відмовляються слухати спікера в камуфляжі». Вони повторили поширюваний країною-агресором Росією фейк про те, що Зеленський не є «легітимним» президентом України.

Вайдель і Хрупалла також натякнули на те, що хотіли б «президента», готового піти на компроміс із Росією. Керівництво партії Альтернатива для Німеччини та крайньо-ліва партія Сари Вагенкнехт вирішили раніше бойкотувати виступ Зеленського у Бундестазі. Проте четверо депутатів від АдН все ж були присутніми на виступі.

Їхня заява про бойкот виступу Зеленського викликала обурення у Берліні. «Всі розмови пані Вагенкнехт про мир абсолютно неправдоподібні», — заявив лідер парламентської фракції Вільної демократичної партії Крістіан Дюрр.

Окупанти нарощують темпи атак на Донеччині: В ISW заявили, що Росія може готувати новий наступ

неділя, 23 червень 2024, 10:53

Російські війська нарощують темпи своїх атак у Донецькій області, водночас зменшуючи інтенсивність на півночі Харківської області. Це може свідчити про підготовку до літнього наступу або його початок, передають Патріоти України. На думку експертів, нас...

Ситуація складна: Окупанти продовжують наступ на Часів Яр та мають певні просування, - ISW

неділя, 23 червень 2024, 10:43

Російські війська продовжують атакувати Часів Яр у Донецькій області. Окупанти мають незначні успіхи. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни, передають Патріоти України. Російські сили нещодавно просунулися в межах східного Часового...