
Російські окупанти розглядають спосіб "розмінувати" Маріуполь, випустивши полонених українців на мінні поля. Для цього навіть вигадали новий термін: "розмінування природним методом". Про ці жахливі наміри загарбників стало відомо Службі безпеки України за перехопленими телефонними розмовами, передають Патріоти України.
"Обговорювався, начебто, момент: на допомогу вам або місту Маріуполю на розмінування природним шляхом, або на окопи хочуть визначити затриманих з Мелітополя", – говорить своєму колезі військовослужбовець ФСБ РФ з позивним "Каспієм" на опублікованому записі розмови.
Запевняє, що це вже погоджено з місцевими колаборантами, які виконують роль окупаційної влади: "Тор"(співробітник ФСБ РФ) мені повідомив, що від тебе йшла ініціатива... наше керівництво продублювало коменданту області, всі в курсі. Головне – механізм продумати".
У СБУ уточнюють, що механізм – тобто де утримувати і як годувати "робочу силу", щоб вона допомагала його кровожерливій "родині".
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...