
Російські окупанти розглядають спосіб "розмінувати" Маріуполь, випустивши полонених українців на мінні поля. Для цього навіть вигадали новий термін: "розмінування природним методом". Про ці жахливі наміри загарбників стало відомо Службі безпеки України за перехопленими телефонними розмовами, передають Патріоти України.
"Обговорювався, начебто, момент: на допомогу вам або місту Маріуполю на розмінування природним шляхом, або на окопи хочуть визначити затриманих з Мелітополя", – говорить своєму колезі військовослужбовець ФСБ РФ з позивним "Каспієм" на опублікованому записі розмови.
Запевняє, що це вже погоджено з місцевими колаборантами, які виконують роль окупаційної влади: "Тор"(співробітник ФСБ РФ) мені повідомив, що від тебе йшла ініціатива... наше керівництво продублювало коменданту області, всі в курсі. Головне – механізм продумати".
У СБУ уточнюють, що механізм – тобто де утримувати і як годувати "робочу силу", щоб вона допомагала його кровожерливій "родині".
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою