
Російські окупанти розглядають спосіб "розмінувати" Маріуполь, випустивши полонених українців на мінні поля. Для цього навіть вигадали новий термін: "розмінування природним методом". Про ці жахливі наміри загарбників стало відомо Службі безпеки України за перехопленими телефонними розмовами, передають Патріоти України.
"Обговорювався, начебто, момент: на допомогу вам або місту Маріуполю на розмінування природним шляхом, або на окопи хочуть визначити затриманих з Мелітополя", – говорить своєму колезі військовослужбовець ФСБ РФ з позивним "Каспієм" на опублікованому записі розмови.
Запевняє, що це вже погоджено з місцевими колаборантами, які виконують роль окупаційної влади: "Тор"(співробітник ФСБ РФ) мені повідомив, що від тебе йшла ініціатива... наше керівництво продублювало коменданту області, всі в курсі. Головне – механізм продумати".
У СБУ уточнюють, що механізм – тобто де утримувати і як годувати "робочу силу", щоб вона допомагала його кровожерливій "родині".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...