
Російські окупанти розглядають спосіб "розмінувати" Маріуполь, випустивши полонених українців на мінні поля. Для цього навіть вигадали новий термін: "розмінування природним методом". Про ці жахливі наміри загарбників стало відомо Службі безпеки України за перехопленими телефонними розмовами, передають Патріоти України.
"Обговорювався, начебто, момент: на допомогу вам або місту Маріуполю на розмінування природним шляхом, або на окопи хочуть визначити затриманих з Мелітополя", – говорить своєму колезі військовослужбовець ФСБ РФ з позивним "Каспієм" на опублікованому записі розмови.
Запевняє, що це вже погоджено з місцевими колаборантами, які виконують роль окупаційної влади: "Тор"(співробітник ФСБ РФ) мені повідомив, що від тебе йшла ініціатива... наше керівництво продублювало коменданту області, всі в курсі. Головне – механізм продумати".
У СБУ уточнюють, що механізм – тобто де утримувати і як годувати "робочу силу", щоб вона допомагала його кровожерливій "родині".
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...