Назвали умовою для закінчення війни: Окупанти в Криму розмріялися про Одесу

Загарбники в окупованому Криму розмріялися про захоплення Одеси. Зокрема, контроль над цим українським містом голова окупаційного "парламенту" Криму колаборант Володимир Константинов назвав однією з умов завершення війни. Про це він 26 березня сказав пропагандистським ЗМІ, передають Патріоти України.

За словами зрадника, йому байдуже, який статус матиме Одеса – "російський" чи "нейтральний". Головне, щоб вона була в складі РФ, мріє Константинов.

Розмовляючи з кремлівськими пропагандистами, колаборант повторив наративи Москви про нібито необхідність "демілітаризації" України. Так, Константинов видав, що Україна нібито має втратити "свої агресивні можливості", і закликав "повністю знищити" Україну як "антиросійську державу" та придуманих російською пропагандою "нацистів". Без цього нібито не можливе укладання миру, заявив зрадник.

"Переходьте на наш бік": Білоруси влаштували цинічну акцію на кордоні з Україною із розповіддю про "братський борщ" (відео)

середа, 31 травень 2023, 17:28

Прикордонники Білорусі, з якої у лютому минулого року заходили в Україну російські війська, а упродовж усього часу повномасштабного вторгнення продовжують летіти російські ракети, влаштували чергову цинічну акцію на кордоні з Україною. Вони крутять ауд...

"Комбат підірвав авто гранатою": Спливли подробиці гучного скандалу з машиною військових на фронті

середа, 31 травень 2023, 16:58

Стали відомі нові подробиці гучного скандалу, в якому фігурують військові та начебто підірвана комбатом автівка, кошти на яку збирали волонтери, передають Патріоти України. Нагадаємо, першим про цей інцидент повідомив в соцмережі військовий Віталій Кар...