Дуже відома особистість: Названо ім'я голови комісії з питань ветеранів у Раді

Підготовча підгрупа Верховної Ради проголосувала за призначення волонтерки Яни Зінкевич головою тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів. Про це заявив після засідання новообраний нардеп від "Європейської солідарності" Артур Герасимов, повідомляють Патріоти України.

«Сьогодні підготовча підгрупа попередньо проголосувала за створення тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів. І на її керівництво було одноголосно обрано представника ЄС Яну Зінкевич», — повідомив Герасимов.

Яна Зінкевич — медик-волонтер, яка зайняла сьоме місце у виборчому списку Європейської солідарності. У березні 2015 року вона відкрила навчальний центр для військових парамедиків у Павлограді.

Кремль може влаштувати чергове умовне "Дебальцеве", - волонтер

неділя, 19 січень 2020, 20:59

Обмін полоненими показав, що Росія збільшує тиск на українську владу. Криза справедливості - наша постійна проблема. Це закономірно, коли немає адекватної правоохоронної системи. Про це в інтерв'ю сказав волонтер Роман Сініцин, передають Патріоти Украї...

"Ніж у спину" "братній Росії": Дружній Путіну диктатор намагається домовитись з американцями - ЗМІ

неділя, 19 січень 2020, 20:55

На втримання ворожого США режиму Мадуро при владі Москва витратила мільярди доларів. Якщо вождь Венесуели домовиться з американцями, Кремль зазнає геополітичних та фінансових збитків. Президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив про можливість перегляду в...