Дуже відома особистість: Названо ім'я голови комісії з питань ветеранів у Раді

Підготовча підгрупа Верховної Ради проголосувала за призначення волонтерки Яни Зінкевич головою тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів. Про це заявив після засідання новообраний нардеп від "Європейської солідарності" Артур Герасимов, повідомляють Патріоти України.

«Сьогодні підготовча підгрупа попередньо проголосувала за створення тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів. І на її керівництво було одноголосно обрано представника ЄС Яну Зінкевич», — повідомив Герасимов.

Яна Зінкевич — медик-волонтер, яка зайняла сьоме місце у виборчому списку Європейської солідарності. У березні 2015 року вона відкрила навчальний центр для військових парамедиків у Павлограді.

Хіти тижня. "Почему Назарбаев предлагает Украине сдаться?" - військовий експерт

вівторок, 19 листопад 2019, 13:00

Путін з Назарбаєвим у вересні, судячи з усього, домовилися, що Казахстан "поки не чіпають", але - "грати доведеться за правилами". "Через два месяца после визита в Москву (07.09.2019), ходе которого по сухому пресс-релизу "говорящих усов Путина" Д. Пес...

Цифри неприємно вражають: Нардепи масово прогулюють Раду

вівторок, 19 листопад 2019, 12:44

Лише 299 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради в листопаді. У Верховній Раді України досі актуальна проблема прогульників. Так, в листопаді 2019 року через 423 народних депутатів усі сім пленарних засідань відвідали 299 депутатів – 70% від с...