Названо ймовірну дату та мету візиту: Ердоган прилетить в Україну

3 лютого в Україну може прибути з робочим візитом президент Реджеп Таїп Ердоган. Саме 3 лютого було офіційно встановлено дипломатичні відносини між Україною та Туреччиною. Цього року відзначаються 30-ті роковини цієї події. Про це повідомляє видання CNN Türk, передають Патріоти України.

Очікується, що в рамках цього візиту Ердоган має зустрітись тет-а-тет зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським. "Президент Ердоган, який, як очікується, вирушить в Україну з великою делегацією, головуватиме на 10-му засіданні стратегічної ради високого рівня зі своїм колегою Зеленським", - заявив прес-секретар президента Ібрагім Калин.

Крім цього є інформація, що за підсумками цієї зустрічі делегації Туреччини та України мають укласти низку угод та меморандумів про взаєморозуміння з узгоджених питань. Ці угоди стосуватимуться сфери оборони.

Стало відомо, скільки строковиків з окупованого Криму воюють проти України

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:28

За орієнтовними підрахунками, до збройних сил РФ, а відтак і до війни проти України, залучено до 5 тисяч строковиків з окупованого Криму. Про це повідомило Представництво президента України в АР Крим, передають Патріоти України. Як зазначається, Предст...

Найважча ситуація - на сході: Міноборони Британії показало актуальну карту бойових дій в Україні

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:20

Станом на п'ятницю, 27 травня, головна лінія фронту україно-російської війни проходить в основному на Сході і частково на півдні України. Про це можна зрозуміти з карти, яку представники Міноборони Великобританії опублікували в сервісі мікроблогів Twit...