Названо російські технології, які можуть "спалювати" американські супутники

Журналісти переконані, що в мирний час Росія могла б проводити експерименти з генераторами ЕМВ на власних супутниках, термін служби яких наближається до кінця.

Замість перехоплення Росія могла б «спалювати» бойові супутники США, пропонує російський «Військово-промисловий кур'єр», передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Для этого существуют три перспективных технологии. К первой, наиболее разработанной, издание относит использование систем радиоэлектронной борьбы (РЭБ). Уже сейчас реальностью является нарушение работы космического аппарата, но пока не его уничтожение.

Второй технологией выступает лазерное оружие, позволяющее «ослеплять» аппаратуру видеонаблюдения космических аппаратов противника.

Третьей — «перехват при помощи мощного электромагнитного импульса, который способен пережечь все электронные компоненты спутника». Сравнительно недавно появились генераторы ЭМИ (электромагнитных импульсов), принцип действия которых состоит в сверхбыстром замыкании витков катушки индуктивности при помощи взрыва, в результате чего возникают сверхсильные токи, порождающие мощнейший короткий электромагнитный импульс."

Хіти тижня. Такого не чекав ніхто: Макрону вліпили ляпаса на вулиці (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 3:00

Президент Франції Емманюель Макрон отримав ляпас від невідомого чоловіка під час візиту в департамент Дром. Внаслідок події затримали двох осіб. Про це пише BFMTV. Інцидент трапився у вівторок, 8 червня, після відвідування Макроном ліцею в комуні Тен-л...

З архіву ПУ. Зброя і не тільки: У СБУ показали, що виявили під час обшуків банківського сейфу російського пропагандиста Вишинського (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 2:00

У сейфі, крім зброї, зберігалася готівка в іноземній валюті, а також трудовий договір. Служба безпеки України у червні 2018 року провела санкціонований обшук в банківському сейфі голови "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, який підозрюється в держ...