Назвав багато причин: Обама відмовився вважати Росію наддержавою

У РФ немає справжніх потужних союзників, а тривалість життя російських чоловіків свідчить однозначно не на користь країни, де вони живуть.

Колишній президент США Барак Обама заявив, що Російська Федерація не має достатньої кількості союзників і військових баз для того, щоб її можна було називати наддержавою. За його словами, це є основною перешкодою на шляху РФ до такого статусу. Таку думку політик висловив у своїй книзі "Земля обітована" (A Promised Land) і її поспішило процитувати пропагандистське агентство ТАСС, повідомляють Патріоти України.

"Росії за ядерного арсеналу, який поступається тільки нашому, не вистачало широкої мережі альянсів і баз, які дозволяють США проєктувати свою військову міць у всьому світі. Російська економіка продовжувала поступатися економікам Італії, Канади та Бразилії, а також практично повністю залежала від експорту нафти, газу, мінералів і озброєнь", – перерахував Обама.

У своїй книзі він послався на дані від дослідницьких організацій. Зокрема, вказав на високі показники корупції, соціальної нерівності, а також низьку тривалість життя чоловічого населення в Росії. "Гнів (Кремля. – Ред.) багато в чому був звернений проти США", – зазначив Обама.

У цьому контексті він нагадав, як Росія блокувала підтримувані Штатами ініціативи в Раді Безпеки ООН і активізацію зусиль щодо запобігання виходу "з орбіти впливу РФ" колишніх країн радянського блоку.

"Щоб бути готовими до 2030-х років": США змінили ядерну стратегію слідом за Путіним

субота, 23 листопад 2024, 10:57

США вирішили скоригувати стратегію ядерного стримування на тлі "ескалації ядерних супротивників". Пентагон наголосив, що "численні ядерні противники кидають виклик безпеці США, їхніх союзників і партнерів", тому знадобилось "коригування" ядерної страте...

Не все так однозначно: Росія розхвалює нову ракету "Орєшнік", але експерти сумніваються в її іноваційності

субота, 23 листопад 2024, 10:47

Володимир Путін і російське військове керівництво продовжують вихваляти балістичну ракету "Орєшнік", здійснений 21 листопада, однак військові аналітики Інституту вивчення війни вважають це частиною інформаційної кампанії, спрямованої на перебільшення м...