Назвав низку причин: Арестович натякнув, що удару по Кримському мосту поки не буде

З технічної точки зору зруйнувати Кримський міст дуже складно, по ньому можна "влупити символічний удар, щоб усі страшно зраділи". Так відповів на питання про долю мосту через Керченську протоку радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю Юлії Латиніній, передають Патріоти України.

"Ми бачимо, як довго і важко руйнується Антонівський міст, і досі не зруйнований. Керченський у кілька разів міцніший, більший, сильніший, вищий і так далі. Пульнути можна, питання - чи долетить? І друге питання, враховуючи як його охороняють, ну і що? Поцарапав, далі що? Пропагандистський ефект буде кращим. Тепер питання: ми хочемо воювати заради пропагандистського ефекту або ми хочемо робити те, що належить за військовою наукою? Мені здається, що ми за друге. Українська армія воює за друге і Залужний планує за друге", - сказав він.

За словами Арестовича, якщо політичний та ідеологічний ефект виникає - "це, звичайно, добре, але ми по науці і не беремо міста до дат". "Інша справа, що коли збігаються (утоплення крейсера "Москва) військові потреби та ідеологічні - це приємний бонус. Але не є самоціллю, напевно", - додав він.

Арестович на уточнююче запитання повторив, що наявними в України засобами міст не тільки складно знищити, але навіть пошкодити.

"Чий Крим?": Росіянам, які хочуть сховатися від мобілізації в Казахстані, влаштували перевірку (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 8:24

Мешканка Казахстану влаштувала перевірку чоловікові, який представився росіянином, і зателефонував їй запитати, чи здає квартиру в Алмати. Жіночка запитала в російського уклоніста, 'чий Крим?', передають Патріоти України. Відео опублікувало видання "Н...

Випрацьовуються нові тактики: Як ЗСУ збивають запущені Росією іранські бойові безпілотники

неділя, 25 вересень 2022, 8:00

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як українські військові збивають іранські дрони різних модифікацій, запущені Росією. Пряма мова: "Передовсім давайте про день вчорашній, бо він став знаковим у використанні цих (іранських – ред. ) БПЛА… рі...