Називав Євромайдан "жидомайданом": У Києві скасували лекцію російського експерта

На щастя, інтернет не забуває майже нічого і Міті Алешковському та організаторам заходу нагадали його старі пости.

Мітя Алешковський. Фото: соцмережі.

У п’ятницю, 24 січня, в Києві мала відбутися лекція співзасновника порталу “Такие дела” Міті Алешковського, який висміював Євромайдан і стверджував, що економіку України контролює “Газпром”. Організатором лекції виступив Центр розвитку благодійності, передають Патріоти України.

За словами засновника Центру Марії Артеменко, після оголошення про майбутню лекцію за участю російського експерта на неї обрушився шквал гнівних коментарів, причому деякі з них були з погрозами.

Користувачі Facebook продемонстрували Артеменко архівні пости Алешковського в Twitter, де він висміював Євромайдан і навіть називав його “жидомайданом”. На той момент він також стверджував, що всю українську економіку “контролює вентиль в Газпромі”.

“Переговори про лекцію ми почали з принципових питань до спікера з його позиції про Крим і війну в Україні. Отримали однозначні відповіді, що і стало причиною для запрошення. Після публікації анонсу в коментарях стали з’являтися старі скріни провокаційних твітів Міті про події в Україні. Ні я особисто, ні команда Центру розвитку благодійності не була з ними знайома. Після отримання інформації ми прийняли рішення скасувати лекцію”, – написала Артеменко.


Хіти тижня. При спробі перетнути адмінкордон з окупованим Кримом затримано відомого сепаратиста (фото)

неділя, 19 січень 2020, 2:00

За інформацією Служби безпеки, затриманий "особисто сприяв" захопленню штабу ВМС, що "знизило можливості України оперативно реагувати на військову агресію Росії". Ім'я та прізвище підозрюваного не називаються, проте журналістам стало відомо, що йдеться...

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...