В значному центрі російського Уралу, місті Уфа, на проспекті Жовтня, під час репетиції параду на честь 9 травня спалахнув один з музейних танків 1930-х років, котрі притягли для демонстрації як "діди воювали", зазначають Патріоти України.
На бойову машину виконавці дійства якимсь чином пролилося паливо, яке і запалало, наче внаслідок влучання "Коктейлю Молотова". Про це повідомило російське інформагентство "Башінформ" 7 травня.
Зазначається, танк Т-26 проїхав повз трибуни перед будівлею міськради столиці Башкирії та повернув на Північний проїзд, де і спалахнув. Водій загасив вогонь самостійно до прибуття рятувальників. Пожежники змили паливо.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...