Перший і єдиний президент СРСР Михайло Горбачов через нагромаджені проблеми зі здоров'ям потрапив до лікарні. Інформацію про це він підтвердив російським журналістам 6 червня, зазначивши, що це не заважає йому працювати над новою книгою, зазначають Патріоти України.
"Я сейчас в больнице. Это затянувшееся, уже накопившееся разрядилось, и мне довольно тяжело. Но говорить, что я увидел „свет в конце тоннеля“, рано. Еще не видно его», -за звичкою плутано пояснив останній очільник СРСР.
При цьому Горбачов не став розповідати про свій діагноз і прогнозах лікарів. Відомо лише, що він знаходиться в одній з лікарень Москви під наглядом кращих фахівців. У непростий період колишньому президенту допомагають його родичі і друзі.
Поки невідомо, скільки ще часу політик проведе в лікарні.
За останні шість років Горбачов кілька разів опинявся на лікарняному ліжку. У 2013-му він був госпіталізований в німецьку клініку. Лише через рік політик потрапив уже в московське лікувальний заклад. Західні журналісти повідомляли, що колишній президент СРСР багато років бореться з цукровим діабетом, тому настільки часто звертається до лікарів.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...