Не бачить світла в кінці тунелю: 88-річний Михайло Горбачов загримів до лікарні

Перший і єдиний президент СРСР Михайло Горбачов через нагромаджені проблеми зі здоров'ям потрапив до лікарні. Інформацію про це він підтвердив російським журналістам 6 червня, зазначивши, що це не заважає йому працювати над новою книгою, зазначають Патріоти України.

"Я сейчас в больнице. Это затянувшееся, уже накопившееся разрядилось, и мне довольно тяжело. Но говорить, что я увидел „свет в конце тоннеля“, рано. Еще не видно его», -за звичкою плутано пояснив останній очільник СРСР.
При цьому Горбачов не став розповідати про свій діагноз і прогнозах лікарів. Відомо лише, що він знаходиться в одній з лікарень Москви під наглядом кращих фахівців. У непростий період колишньому президенту допомагають його родичі і друзі.
Поки невідомо, скільки ще часу політик проведе в лікарні.
За останні шість років Горбачов кілька разів опинявся на лікарняному ліжку. У 2013-му він був госпіталізований в німецьку клініку. Лише через рік політик потрапив уже в московське лікувальний заклад. Західні журналісти повідомляли, що колишній президент СРСР багато років бореться з цукровим діабетом, тому настільки часто звертається до лікарів.

Те, чого ніколи не буде у недонаддержави Путіна: Zumwalt завершує набуття бойових спроможностей

середа, 1 квітень 2020, 6:30

Активація бойових систем на есмінці USS Michael Monsoor (DDG 1001) має бути завершена до кінця другого кварталу 2020 року. USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002) мають передати флоту до кінця 2020 року. Есмінець ВМФ США USS Zumwalt (DDG 1000) скоро має завер...