Не бачить світла в кінці тунелю: 88-річний Михайло Горбачов загримів до лікарні

Перший і єдиний президент СРСР Михайло Горбачов через нагромаджені проблеми зі здоров'ям потрапив до лікарні. Інформацію про це він підтвердив російським журналістам 6 червня, зазначивши, що це не заважає йому працювати над новою книгою, зазначають Патріоти України.

"Я сейчас в больнице. Это затянувшееся, уже накопившееся разрядилось, и мне довольно тяжело. Но говорить, что я увидел „свет в конце тоннеля“, рано. Еще не видно его», -за звичкою плутано пояснив останній очільник СРСР.
При цьому Горбачов не став розповідати про свій діагноз і прогнозах лікарів. Відомо лише, що він знаходиться в одній з лікарень Москви під наглядом кращих фахівців. У непростий період колишньому президенту допомагають його родичі і друзі.
Поки невідомо, скільки ще часу політик проведе в лікарні.
За останні шість років Горбачов кілька разів опинявся на лікарняному ліжку. У 2013-му він був госпіталізований в німецьку клініку. Лише через рік політик потрапив уже в московське лікувальний заклад. Західні журналісти повідомляли, що колишній президент СРСР багато років бореться з цукровим діабетом, тому настільки часто звертається до лікарів.

"Грязные вбросы, или Зачем политиков называют геями и педофилами", - Береза

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:28

"Меня утомила ситуация, когда вместо аргументированной критики и указания на ошибки, политика пытаются дискредитировать, обгадить или просто скомпрометировать. Целью является уже не исправление ошибки или улучшение ситуации, а желание обмазать дерьмом ...

"Свої люди": Компанії, пов’язані з Аваковим, всупереч порушень, отримали дозволи на видобуток золота, - "Схеми" (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:14

Спецдозволи на видобування золота і танталу отримали компанії, пов’язані з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. Це при тому, що при подачі документів була порушена процедура. Про це йдеться у програмі "Схеми", передають Патріоти Україн...