Не бачить світла в кінці тунелю: 88-річний Михайло Горбачов загримів до лікарні

Перший і єдиний президент СРСР Михайло Горбачов через нагромаджені проблеми зі здоров'ям потрапив до лікарні. Інформацію про це він підтвердив російським журналістам 6 червня, зазначивши, що це не заважає йому працювати над новою книгою, зазначають Патріоти України.

"Я сейчас в больнице. Это затянувшееся, уже накопившееся разрядилось, и мне довольно тяжело. Но говорить, что я увидел „свет в конце тоннеля“, рано. Еще не видно его», -за звичкою плутано пояснив останній очільник СРСР.
При цьому Горбачов не став розповідати про свій діагноз і прогнозах лікарів. Відомо лише, що він знаходиться в одній з лікарень Москви під наглядом кращих фахівців. У непростий період колишньому президенту допомагають його родичі і друзі.
Поки невідомо, скільки ще часу політик проведе в лікарні.
За останні шість років Горбачов кілька разів опинявся на лікарняному ліжку. У 2013-му він був госпіталізований в німецьку клініку. Лише через рік політик потрапив уже в московське лікувальний заклад. Західні журналісти повідомляли, що колишній президент СРСР багато років бореться з цукровим діабетом, тому настільки часто звертається до лікарів.

"Нікакой вайни нєт": Влада РФ відмовляється вмикати сирени під час атак з абсурдних причин, - розвідка

вівторок, 23 червень 2026, 16:56

Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...

Україна створила Путіну одразу чотири великі проблеми: У BILD пояснили, що змінилося

вівторок, 23 червень 2026, 16:50

Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...