Не Білик і не Потап. І День Конституції - не день ВМСУ: Зеленський не спромігся розглянути представлення на нагороду сотень військових моряків, у тому числі на Героя України

Нагородження очікувалося в День військово-морських сил, однак Офіс президента проігнорував подання Міністра оборони і "вирішив нагородити викладача Одеського коледжу і рятувальника ДСНС".

Президент Володимир Зеленський вже півроку не може присвоїти звання “Герой України” військовослужбовцю Військово-морських сил. Про це розповів військовий експерт Тарас Чмут на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

“Минулого року Командування ВМС ЗС України ініціювало подання на присвоєння цієї нагороди одному з військовослужбовців флоту (я спеціально не озвучую його ім’я). Детально опрацювали і відібрали кандидатів, адже це перший “Герой” з флоту!”, – написав він.

За словами Чмута, нагородження очікувалося в День військово-морських сил, однак Офіс президента проігнорував подання Міністра оборони і "вирішив нагородити викладача Одеського коледжу і рятувальника ДСНС".

“Пане Президент, чому Комісія державних нагород та геральдики… фактично не проводить своїх робочих зустрічей та не реалізовує свої повноваження?.. Коли будуть реалізовані понад 300 подань на нагородження військовослужбовців, які чекають цього з 2014 року? Дехто з них вже й помер, а нагород все немає”, – поцікавився Чмут.

Військовий експерт висловив надію, що команда президента вирішить це питання до 24 серпня 2020 року.

“Це прості питання, відповідь на які не вимагає ні великих грошей, ні глобальних реформ. Але вони – це індикатор того, як ви – Володимир Зеленський, як Верховний головнокомандувач, – ставитеся до військовослужбовців ЗСУ, шануєте їх подвиг та жертовність”, – підкреслив експерт.

З архіву ПУ. "Агония "Кузи", или Почему Россия вынуждена списать свой последний авианосец "Адмирал Кузнецов", - Жирохов

четвер, 6 серпень 2020, 20:00

"Российские вооруженные силы стремительно теряют свои боевые возможности. И это происходит постепенно - практически каждый день", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України 11 червня 2019 року, і продовжує:....

Почали кидати навіть свої, або Фортуна повернулась до Путіна задом: Орендар російського трубоукладача відмовився добудовувати «Північний потік – 2»

четвер, 6 серпень 2020, 19:57

Вочевидь реальна загроза американських санкцій змусила власників судна усвідомити що "гра не вартує свічок". Адже проблемна добудова «Північного потоку – 2» лише епізод, а втратити можна всі інші підряди світу. Російська компанія «Межрегионтрубопроводс...