"Не будьте наївними": Чому на кордоні Харківщини не побудували укріплення

Військовий журналіст пояснив, що неможливо побудувати укріплення ближче, ніж 8-10 км від лінії бойового зіткнення. Бо тоді військові й будівельники будуть знищені всіма можливими засобами ураження.

Серйозні фортифікаційні укріплення не будуються ближче, ніж 8-10 км від лінії бойового зіткнення. Тому закиди про недостатньо побудовану оборону на кордоні з РФ у Харківській області є нерозумінням ситуації. Таку думку висловив український військовий журналіст Богдан Мирошников, інформує UAINFO.org.

"Серйозні укріплення не будуються ближче ніж 8-10 км від ЛБЗ. Це – аксіома", – сказав Мирошников. Він пояснив, що в інакшому разі вся військова та інженерна техніка, а також військові та спеціалісти-будівельники, будуть знищені артилерію, ФПВ-дронами та іншими можливими засобами ураження.

"Там де починається вже більш-менш підготовлена лінія оборони, там і будуть серйозні бої. Все, що до тих укріплень, фактично і так не контролювалося. Чи ви думали, що після Харківського контрнаступу наші прикордонники повернулися на свої старі стаціонарні пости та спокійно вели там службу? Не будьте наївними. Не було цього", – сказав він.

Журналіст обурився, що замість того, аби поширювати відео з ураженням окупантів, українці знову почали суперечки на тій темі, яку цивільні зрозуміти не можуть.

"Бо коли хтось з вас каже, а чому не побудований на кордоні 10-метровий рів з крокодилами, то це каміння в город звичайних військових. Які при всьому бажанні під час великої війни зробити цього не зможуть. Не треба так. Треба бути єдними, підтримувати та вірити Силам Оборони", – підсумував Богдан Мирошников.

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...

Росіяни масово перекидають техніку та військові об'єкти до Кримського мосту: В "Атеш" пояснили, що відбувається

четвер, 25 липень 2024, 22:00

Агенти партизанського руху "Атеш" виявили, що росіяни масово перекидають системи ППО, авіацію, радіолокаційні станції та військові об’єкти до Кримського мосту. Про це інформує рух "Атеш", передають Патріоти України. Також партизани наголошують, що на п...