Не було б щастя, то нещастя допомогло: Які саме гелікоптери отримають ЗСУ від США

ЗСУ мають отримати гелікоптери Мi-8МТВ та Мi-17В5, інформують Патріоти України із посиланням на Defence Blog.

За даними видання, Штати передадуть українським військам "вертушки", які раніше призначалися колишнім ЗС Афганістану. Так, американські військові мають намір надати для українських колег один Мі-8МТВ та п'ять одиниць Мі-17В5.

За планом, перша партія авіатехніки прибуде в Україну вже цієї весни. Відомо, що близько 20 "вертушок" класу Mi 8/17 ЗС Афганістану в даний час розташовані за межами цієї країни, і їхня доля поки що залишається невідомою. Раніше повідомлялося, що авіацію завозять на одну військову базу. У 309-й групі аерокосмічного обслуговування та відновлення ЗС США, поряд з Арізоною з'являється все більше вертольотів.

Ці повітряні "машини" могли застосовувати під час евакуації афганських правителів і військовослужбовців у такі сусідні держави, як Узбекистан та Таджикистан. До того ж, в Україні на технічній експлуатації перебуває кілька гелікоптерів, зокрема Mi-17B-5. Також найближчими місяцями НАТО перевезе з Мексики до Одеси багатоцільові "вертушки" Мі-17. Поки що агенція Альянсу з підтримки та постачання шукає підрядника для організації транспортування авіатехніки з Мексики в Україну. Три "крилаті машини" мають доставити до Одеси кораблем. Поки невідоме завдання постачання цих вертольотів. Ймовірно, їх доставлять на ремонт.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...