"Не було ні страху, ні часу на роздуми": Партизан розповів, як власноруч ліквідував п'яних окупантів у Херсоні

"Арчі", український учасник руху опору в Херсоні, розповів, як він убив двох російських солдатів, які йшли вулицею міста навесні. Путінські військові прямували до свого табору, вони перебували у нетверезому стані, повідомляють Патріоти України.

Коли один спотикався, інший зупинився, щоб справити нужду на узбіччі тротуару. Раптом йому глибоко в праву сторону шиї встромили ніж, описує події CNN, почувши їх з розповідей "Арчі". "Я одразу прикінчив першого, а потім наздогнав іншого й вбив його на місці", — каже український партизан у Херсоні. Він згадує, що побачив "орків" й подумав, а "чому б і ні". За його словами, на той момент на вулиці не було ні світла, ні людей, тож він і скористався моментом.

20-річний хлопець - боєць змішаних єдиноборств, зі спритними ногами та гострими рефлексами, який раніше завжди носив ніж для самозахисту, але ніколи нікого не вбивав. CNN називає його позивним, щоб захистити його особу. "Адреналін зіграв свою роль. У мене не було ні страху, ні часу на роздуми", — каже він. "Перші кілька днів мені було дуже погано, але потім я зрозумів, що вони мої вороги. Вони прийшли до мене додому, щоб забрати це все в мене", - додає "Арчі".

Розповідь партизана була підтверджена українськими військовими та джерелами в розвідці, які підтримували зв’язок з ним та іншими партизанами. Він був одним з багатьох борців руху опору в Херсоні, місті з 290 тис. жителів до вторгнення, яке Росія намагалася зламати, але не змогла. "Я був не один у Херсоні, - каже "Арчі". - Багато було спритних партизанів. Кожної ночі вбивали щонайменше 10 росіян".

Спочатку були поодинокі операції, а потім жителі-однодумці почали об’єднуватися в групи, координуючи свої дії з українськими військовими та розвідкою. "У мене є друг, з яким ми їздили містом, шукаючи скупчення російських солдатів", - каже він. - Ми перевірили їхні маршрути патрулювання, а потім передали всю інформацію хлопцям на передовій, і вони знали, кому передати далі".

Біля Мелітополя знищено дві казарми окупантів - мер міста

середа, 30 листопад 2022, 22:28

У ніч проти 30 листопада біля Мелітополя Запорізької області у двох населених пунктах було знищено казарми російських окупантів. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров на своєму каналі в Telegram, передають Патріоти України. "Сьогодні вночі знище...

"Після цього будемо жити в ідеальному світі": Зеленський назвав два варіанти закінчення війни в Україні

середа, 30 листопад 2022, 22:15

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна закінчиться, коли Україна здобуде перемогу, або ж коли цього захоче Росія. Про це глава держави сказав під час NYT DealBook Summit, повідомляють Патріоти України. "Війна закінчиться тоді, коли ми переможе...