"Не було вибору": У Тихановської розкрили несподівані деталі її виїзду до Литви

Колишній кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановська погодилася виїхати з країни в обмін на те, що білоруська влада звільнить начальника її штабу Марію Мороз. Про це в коментарі TUT. BY розповіла довірена особа Тіхановської Ольга Ковалькова, передають Патріоти України.

"У Світлани не було вибору. Важливо, що вона на волі і жива. Вони поїхали разом з Марією Мороз. Однак в заручниках продовжує перебувати частина команди Світлани", – сказала вона.

Представниця Тіхановської додала, що опозиційний штаб виступає проти кровопролиття та насильства. "Ми повинні захищати нашу перемогу легальними, ненасильницькими способами. Ми закликаємо всі демократичні сили і прихильників змін об'єднуватися, сьогодні ми будемо проводити екстрені консультації і домовлятися про спільні дії", – сказала Ковалькова.

Нагадаємо, що увечері 10 серпня стало відомо, що Тіхановська виїхала в невідомому напрямку, і у об'єднаного штабу кілька годин не було з нею зв’язку. Вранці 11 серпня міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус заявив, що Світлана Тіхановська перебуває у безпеці в Литві.

9 серпня у Білорусі був основний день голосування на виборах президента. У ЦВК Білорусі стверджують, що перемогу здобув чинний лідер Олександр Лукашенко з підтримкою 80,08% виборців, Тіхановська ж нібито набрала 10,09% голосів.

Опозиція не згодна з оголошеними результатами. Незалежні спостерігачі повідомили, що Світлана Тіхановська перемогла щонайменше на 85 виборчих дільницях. Світлана Тіхановська відмовилася брати участь в протестах, які почалися по всій Білорусі відразу після завершення голосування на виборах президента.

"Кремль заставил Европу выйти из угла и вспомнить о своих генах. Она начинает разрушать индустрию по осуществлению интересов российской системы на мировой сцене", - Шевцова

п’ятниця, 25 вересень 2020, 14:28

"Европа нужна России, как воздух. Европа для России - экономический ресурс и поставщик технологий. Европа - дом для российского правящего класса, который вместе с западными лоббистами создал механизм приватизации отечественной природной ренты", - пише ...

Зупинився у люксовому номері: Зеленський заселився на Закарпатті в елітний санаторій (фото)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 14:22

Президент Володимир Зеленський відправився на відпочинок на Закарпаття, він зупинився в одному з кращих санаторних комплексів регіону "Деренівська Купіль", який розташований у селі Нижнє Солотвино. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Pavlovsk...