"Не чини спротиву. Допоможи вилікувати Україну": Яким відео Росія зараз зомбує населення Донбасу

Новий місцевий телеканал російських окупантів "Маріуполь 24" транслює просто "божевільне" та брехливе пропагандистське відео для жителів тимчасово окупованих територій України. У ролику вже традиційно для пропаганди стверджується про начебто "нацизм" в Україні, від якого державу треба "вилікувати". Відповідним записом у Мережі поділився радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Ми всі бачимо те лайно, яким пропаганда годує через соцмережі. Але це ще не дно. Дивіться. Запис з телевізору в Маріуполі. Це транслює місцевий новий канал окупантів "Маріуполь 24", – йдеться в дописі посадовця.

Андрющенко назвав це відео "прямою декларацією на винищення всіх нас". Так, у ролику показана божевільня та її пацієнтка, якій лікар намагається зробити ін’єкцію. І, ось, що каже голос за кадром:

"Не чини спротиву. Допоможи вилікувати Україну. Чинити спротив Росії – все одно, що чинити спротив лікарю, який намагається врятувати тобі життя. І ось чому ціль "спецоперації" збройних сил Росії в Україні – це денацифікація".

На відео також заявляють про "зерна нацизму", які начебто "проросли в Україні" ще на початку 90-их років. Також там збрехали про начебто знищення тисяч людей на Донбасі "українськими нацистами", а армія РФ "війну закінчує, а не починає".

Президента України Володимира Зеленського у ролику називають "наркоманом" та діляться вигадками, що на нього нібито "чекає новий "Нюрнберг".


Ще до кінця першого місяця літа вже зрозуміло: У червні ЗСУ нанесли рекордну кількість ударів по російському ВПК (інфографіка)

субота, 27 червень 2026, 20:39

У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію «Второво», яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...