"Не чини спротиву. Допоможи вилікувати Україну": Яким відео Росія зараз зомбує населення Донбасу

Новий місцевий телеканал російських окупантів "Маріуполь 24" транслює просто "божевільне" та брехливе пропагандистське відео для жителів тимчасово окупованих територій України. У ролику вже традиційно для пропаганди стверджується про начебто "нацизм" в Україні, від якого державу треба "вилікувати". Відповідним записом у Мережі поділився радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Ми всі бачимо те лайно, яким пропаганда годує через соцмережі. Але це ще не дно. Дивіться. Запис з телевізору в Маріуполі. Це транслює місцевий новий канал окупантів "Маріуполь 24", – йдеться в дописі посадовця.

Андрющенко назвав це відео "прямою декларацією на винищення всіх нас". Так, у ролику показана божевільня та її пацієнтка, якій лікар намагається зробити ін’єкцію. І, ось, що каже голос за кадром:

"Не чини спротиву. Допоможи вилікувати Україну. Чинити спротив Росії – все одно, що чинити спротив лікарю, який намагається врятувати тобі життя. І ось чому ціль "спецоперації" збройних сил Росії в Україні – це денацифікація".

На відео також заявляють про "зерна нацизму", які начебто "проросли в Україні" ще на початку 90-их років. Також там збрехали про начебто знищення тисяч людей на Донбасі "українськими нацистами", а армія РФ "війну закінчує, а не починає".

Президента України Володимира Зеленського у ролику називають "наркоманом" та діляться вигадками, що на нього нібито "чекає новий "Нюрнберг".


Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...