Не дають дорахувати голоси: З будівлі ЦВК проводиться евакуація персоналу

Невідомі "замінували" ЦВК. Робота з підрахунку голосів заморожена

У Києві невідомі повідомили про мінування будівлі Центральної виборчої комісії. Про це заявив кореспондент "112 Україна".

Після того, як надійшло повідомлення про мінування ЦВК, співробітники управління Держохорони попросили представників ЗМІ залишити будівлю. Також зазначається, що вони зможуть повернутися після того, як приміщення перевірять на наявність вибухових пристроїв.

"Що ж, колеги, ми дійсно перебуваємо біля будівлі ЦВК, ми працювали у залі, де, власне, бачили табло з електронним підрахунком електронних протоколів голосування. До нас вийшов співробітник управління Державної охорони і попросив вийти представників ЗМІ, допоки будівлю не буде перевірено. Наші колеги перебувають так само, як і ми, на вулиці біля ЦВК, є також представники охорони, які пропускають сюди і відвідувачів, і представників, і безпосередньо представників ЗМІ. Нині ворота відчинені лише на вихід, тобто, якщо ми вийдемо вже за цю територію, то не повернемося до ЦВК, допоки не перевірять будівлю на предмет наявності там вибухівки", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що вибухотехніки зі спецзасобами вже прибули до Центральної виборчої комісії та перевіряють будівлю.

Правоохоронці та представники ЦВК поки не прокоментували "мінування" будівлі.

У Пентагоні вже очікують: Нова гонка озброєнь поховає Росію

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:16

Марк Еспер зазначив, що насправді в ситуації, що склалася, «немає нічого хорошого».

Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

четвер, 22 серпень 2019, 23:28

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата. Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмо...