"Не дамо Європі замерзнути": Лукашенко, рубаючи дрова, пообіцяв допомогу Заходу (відео)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко знявся у постановчому ролику, де разом із наближеним бізнесменом Сергієм Тетеріним коле дрова. У процесі обидва персонажі з напускною заклопотаністю міркують про долю Європи найближчої зими, передають Патріоти України.

Диктатор називає європейців "братами" та розраховує, що західні лідери оцінять таку "опіку" від Білорусі. Комічні кадри опублікували журналісти з лукашенківського пулу.

"Не дамо, Семеничу, Європі замерзнути! Допоможемо нашим братам, може і вони колись нам допоможуть!", – віддає так званий лідер нації.

Лукашенко підтакує його партнер по з'йомках Тетерін навмисне захопився "великою душею президента, здатної думати не лише про свою країну, а й дбати про іноземців". Також підприємець зазначив, що поліна від ялинки досить складно рубати, тому що деревина "тягуча".

"Ну, слухай, Європі не вибирати зараз: ялинка, берізка.. Головне, щоб тепло було. Треба подумати, Семенич, щоб селяни, робітники, а не багатії отримали дрова. замерзли. Може, одумаються", – продовжує смішити публіку "президент, що засидівся".

"Почалася війна, і ніхто не знає, що робити": Окупант назвав армію РФ "картинною" і поскаржився на низький рівень боєздатності. Перехоплення

середа, 1 лютий 2023, 14:30

Окупанти розуміють, що відбувається в Україні, вони скаржаться на низький рівень боєздатності "другої армії у світі". Російські солдати також обговорюють, як старший офіцерський склад ухиляється від участі в "СВО". Про це свідчить чергове аудіоперехопл...

Підіграє Путіну? "Не слід марнувати час": Ердоган заявив, що не погодить заяву Швеції до НАТО

середа, 1 лютий 2023, 14:28

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Анкара не схвалить заявки Швеції на вступ до НАТО. Мовляв, для Стокгольма закриті двері до Альянсу. Про це турецький лідер заяви, виступаючи на з'їзді своєї партії, пише Anadolu, передають Патріоти Ук...