"Не дамо втягнути нас в ще один воєнний конфлікт": Міністерка культури Грузії прокоментовула відмову її країни надати Україні зброю

Міністерка культури та колишня віцепрем'єрка Грузії Теа Цулукіані заявила, що країна не надасть зброю Україні, оскільки уряд "не може дозволити втягнути державу в черговий конфлікт". Про це повідомляє Перший канал Суспільного мовлення Грузії, передають Патріоти України.

Вона заявила, що "тривають спроби втягнути Грузію у військовий конфлікт" і що це "дуже прикро".

"Відповідь одна – уряд Грузії не дозволить втягнути нашу державу у військове протистояння. Тому, звісно, допомоги військового типу жодній зі сторін конфлікту ми не надамо, тим паче, наскільки мені відомо, мова йде про передачу такого озброєння, яке ми придбали власноруч, але це просто деталь. Головне - це позиція уряду, що ми не хочемо бути у війні", - сказала Цулукіані.

Міністерка наголосила, що Грузія зазнала багатьох війн і уряд "пам'ятає, скільки це клопоту". Вона також заявила, що від цього рішення залежить майбутнє країни.

"Ми пройшли занадто багато війн. Можливо, хтось зі слухачів цього не пам’ятає, але ми при владі протягом поколінь війни. Ми добре пам'ятаємо, скільки це клопоту. Тому ми просто не можемо цього допустити, це відповідальність за майбутнє нашої країни", - сказала віцепрем'єрка.

Наостанок вона висловила сподівання, що "війна в Україні скоро закінчиться і вона закінчиться перемогою Української держави й народу",

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога, - КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...