Не "держпереворот Зеленського", а все ж: Арестович заявив, що врятував "чорному пропагандисту" Бутусову життя - і жодної подяки

І ще один "подвиг" Арестовича

Речник ТКГ щодо Донбасу та позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович оголосив в інтерв’ю Радіо Свобода, що врятував життя головного редактора Цензор.нет Юрія Бутусова, зазначають Патріоти України.

Пряма мова: "Я вважаю його чорним пропагандистом, а не журналістом. Людина, яка стала пропагандистом, зараз пішла в політику, робить політичні заяви, політично поводиться. Але, тим не менш, я колись йому симпатизував. Та і поза будь-яким особистим, я простого його особисто попередив. Жодної подяки. Я, можливо, йому життя врятував".

"Моя мета – врятувати йому (Бутусову – ред.) життя. І запобігти гіршому сценарію, коли росіяни, наприклад, вб’ють його, і потім скористаються ситуацією внутрішньополітичної кризи для того, щоб на нас напасти. Ось моя мета".

Деталі: На уточнення, чи казав він особисто Бутусову, що його можуть убити, Арестович відповів: "Я казав йому рік тому, що…".

За словами Арестовича, йдеться про "звичайну схему", яку знають кримінологи.

"Треба накачати людину, а потім її ліквідувати, щоб була сакральна жертва. І накачують його ті самі люди, які ллють йому 2 роки поспіль таємну інформацію. Він цього не розуміє", - сказав радник голови ОП.

На питання, чи є у нього дані, наприклад, українських спецслужб, щодо можливої підготовки вбивства Бутусова, Арестович сказав: "Давайте я дам аналогію. Якщо ви заходите в ресторан, а там стіл накритий, сидить жінка в сукні нареченої, чоловік, обручки, священик тощо. На що це схоже? Так от знаків, що Бутусова готують набагато більше, ніж, якщо ми побачили по цій аналогії. Я фактично врятував йому життя".

Замовником ліквідації Бутусова, на думку Арестовича, можуть бути ті, хто хоче "покачати Офіс президента".

Що передувало: 29 листопада Олексій Арестович заявив, що головного редактора Цензор.нет Юрія Бутусова можуть убити, тому він проситиме надати журналісту державну охорону.

Сам Бутусов заявив, що не прийме державну охорону, якщо йому її запропонують.

"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

неділя, 29 січень 2023, 17:43

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була пе...

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...