"Не ділити людей": У Кабміні Гончарука розкрили плани щодо долі закону про українську мову

В Україні є закон про державну мову, який і буде виконувати. Про це в інтерв'ю "Громадському" розповів міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, зазначають Патріоти України.

"Що стосується мови, то я вважаю, що є закон про мову, який треба виконувати. І я поки не бачу причин, щоб анонсувати якісь зміни в цей закон", – заявив чиновник.

Також міністр повідомив, що не вважає, що люди, які говорять російською, творять "руській мір".

"Також я не згоден з тим, що президент був творцем "руського міра". Наприклад, я все життя говорив російською мовою. І я взагалі не хочу ділити людей за мовним принципом", – зазначив він.

Бородянсій визнав, що "руській мір" можна творити українською, англійською та іншими мовами.

"Все залежить від того, які дії ми здійснюємо, як ми налаштовані і як ми відстоюємо наші національні інтереси. Я вважаю, що сьогодні ми відстоюємо українські національні інтереси і будемо його відстоювати", – додав міністр.

Закон про мову в Україні

Хіти тижня. "Почалась масована кампанія з вибілювання власників "Епіцентрів", - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 25 травень 2020, 10:00

В Україні Герегам навряд чи щось загрожує. Міцний перспективний бізнес розвиватиметься і далі на широкому полі, звільненому збанкрутілими конкурентами. "Судячи з усього, почалась масована кампанія з вибілювання Герег - для початку опубліковано інтерв'ю...

Хіти тижня. "Вірний піхотинець Путіна" у важкому стані: За життя Кадирова борються кращі вірусологи Москви

понеділок, 25 травень 2020, 9:00

Інфікування могло статися близько 2-3 тижнів тому, коли Кадиров відвідував хворого главу Урус-Мартанівського району Чечні. Госпіталізований через коронавірус глава Чечні Рамзан Кадиров знаходиться у важкому стані. Про це повідомили відразу кілька росій...