"Не ділити людей": У Кабміні Гончарука розкрили плани щодо долі закону про українську мову

В Україні є закон про державну мову, який і буде виконувати. Про це в інтерв'ю "Громадському" розповів міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, зазначають Патріоти України.

"Що стосується мови, то я вважаю, що є закон про мову, який треба виконувати. І я поки не бачу причин, щоб анонсувати якісь зміни в цей закон", – заявив чиновник.

Також міністр повідомив, що не вважає, що люди, які говорять російською, творять "руській мір".

"Також я не згоден з тим, що президент був творцем "руського міра". Наприклад, я все життя говорив російською мовою. І я взагалі не хочу ділити людей за мовним принципом", – зазначив він.

Бородянсій визнав, що "руській мір" можна творити українською, англійською та іншими мовами.

"Все залежить від того, які дії ми здійснюємо, як ми налаштовані і як ми відстоюємо наші національні інтереси. Я вважаю, що сьогодні ми відстоюємо українські національні інтереси і будемо його відстоювати", – додав міністр.

Закон про мову в Україні

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...