"Не дочекаєтеся!": Медведчук заявив, що високопосадовці радили йому виїхати з України (відео)

Підозрюваний у державній зраді глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук заявив, що високопосадовці нібито вже впродовж декількох місяців пропонують йому залишити країну. Про це він сказав журналістам після відвідування Офісу генпрокурора, де ознайомився з підозрою, інформують Патріоти України.

"Упродовж останніх кількох місяців мені пропонують навіть високі посадові особи, передають про те, що краще за все, напевно, мені треба залишити країну, десь відпочити або відвідати щось. Я відповів їм і відповідаю вам: ніхто цього не дочекається", - сказав Медведчук.

Він підкреслив, що не збирається їхати з України. Адвокат Медведчука Богдан Коваль додав, що його підзахисному пред'явили підозри за ст. 111 (державна зрада) і ст. 438 (порушення звичаїв війни).

Сам Медведчук прокоментував це так: "У вас можуть бути різні питання з приводу тих звинувачень, які викладені в підозрі, але вже адвокат сказав - є 5 томів, і ці 5 томів ми будемо вивчати і далі робитимемо відповідні висновки".

Джерело: Цензор.НЕТ

З архіву ПУ. "Мы не можем ждать 5-10 лет": У Москві закликали форсувати процес окупації України

субота, 19 червень 2021, 10:00

17 червня 2020 року в ефірі пропагандистського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим" беззмінний гість Семен Багдасаров заявив, що українські регіони слідом за Кримом і ОРДЛО нібито захотіли отримати більше самостійності і незалежності від Києва. Кре...

Зняття Вітренка: Суд, який обіцяв розпустити Зеленський, поставив рекорд лояльності до Банкової - голова НАЗК

субота, 19 червень 2021, 9:55

У квітні 2021 року Зеленський обіцяв негайно розігнати ОАСК, котрий став центром антидержавницької активності голови цього суду Павла Вовка. Таке рішення підтримали посли "великої сімки". Однак схоже ОПУ вже передумав і на то є сумнівні підстави. Окруж...