
Канцлер Німеччини Олаф Шольц категорично заперечив можливість укладення одноосібних угод між США та Росією, підкресливши важливість участі європейських країн у цьому процесі, передають Патріоти України.
Як повідомляє N-TV, канцлер Німеччини Олаф Шольц категорично відкинув можливість досягнення одноосібних угод між США та Росією, заявивши, що Європа також має брати участь у переговорах.
Коментуючи недавні заяви США про те, що європейські країни не були залучені до переговорів, Шольц зазначив, що не дозволить цьому статися.
"Ми не допустимо цього як європейці, - наголосив він. - Ми також не дозволимо нікому погодитися з тим, що Україна має бути демілітаризована".
Канцлер додав, що без участі європейських країн неможливо говорити про гарантії безпеки."Без нас нічого не вийде. Звичайно, ми маємо право голосу", - підкреслив Шольц. Крім того, він висловив упевненість, що США також залишаться відданими підтримці України.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...