Не допустити нової "Мюнхенської змови": Редакція Washington Post закликала змінити політику США щодо України

Влада змінилася, а Трамп продовжує звинувачувати Україну у втручанні в президентські вибори.

Журналісти американського видання Washington Post просять владу США змінити політику щодо України. Як повідомляється в редакційній статті видання, опублікованій 1 грудня, Вашингтону слід допомогти президенту України Володимиру Зеленському, перед яким стоять непрості завдання, передають Патріоти України.

На думку редакторів видання, українському лідеру необхідно буде укласти нового контракту з МВФ і провести конструктивну зустріч в Парижі 9 грудня з лідерами Росії, Франції та Німеччини. Автори матеріалу нагадують, що впродовж багатьох років в такі складні моменти США завжди надавали Україні вагому підтримку. "Не тільки для підтримки демократії, яка бореться, але і для просування стратегічних інтересів США, таких як стримування російської агресії в Європі", - йдеться в статті.
Журналісти вважають, що президент Дональд Трамп створив у відносинах з Україною дипломатичний вакуум і ігнорує політичну традицію щодо Києва. У статті автори нагадують, що Зеленський до сих пір не був запрошений в Білий дім. До того ж, влада змінилася, а Трамп продовжує звинувачувати Україну у втручанні в президентські вибори.

"Останні двоє (Меркель і Макрон), ймовірно, будуть тиснути на українців, щоб вони пішли на поступки російському правителю - адже така угода дозволить їм відновити європейські відносини з Росією", - припускають редактори видання.

У матеріалі міститься звернення до членів Конгресу, яких закликають вплинути на Трампа і держсекретаря Майка Помпео з метою зміцнити відносини США з Україною і призначити нового чиновника, відповідального за мирні переговори від імені Сполучених Штатів. "Вкрай важливо, щоб Сполучені Штати продемонстрували свою прихильність незалежності України. В іншому випадку збиток, нанесений містером Трампом, тільки посилиться", - підсумували в Washington Post.

"Еще один бессмысленный "золотой батон" вдобавок к Януковичу и его шайке без надобности": У Роcії пояснили, чому Путін не кинеться рятувати кума Медведчука

неділя, 16 травень 2021, 9:12

"Путин печалится по поводу своего кума Медведчука. На главу политсовета "Оппозиционной платформы - За жизнь" и его соратника Козака в Украине завели уголовку по подозрению в госизмене и расхищении национальных ресурсов в Крыму. Козак своевременно уехал...

З архіву ПУ. "Квартал" Зеленського рулить: Сивохо звинуватив українську армію в мародерстві на Донбасі

неділя, 16 травень 2021, 9:00

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо заявив, що українські воїни на Донбасі нібито причетні до мародерства покинутих переселенцями будинків. Про це одіозний висуванець Зеленського розповів в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, додавши, щ...