"Не дотримуватиметься якоїсь однієї ідеології": Разумков розповів, яку партію має намір будувати

Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков має величезне бажання збудувати нову партію, з якою вдасться реалізувати все те, що не вдалося зі "Слугою народу". Разумков наголошує, що має намір будувати саме партію, а не політичний проєкт, як часто кажуть його опоненти. Про це Дмитро Разумков розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Дмитро Разумков ще точно не визначився з назвою своєї політичної сили та навіть не озвучив першу п'ятірку членів своєї партії, а соціологи вже показують, що поки що "партія на папері" колишнього спікера Верховної Ради точно долає прохідний бар'єр у парламент і може спокійно конкурувати з лідерами парламентських перегонів.

Сам же Разумков підкреслює важливий аспект – він поки що лише на початковому шляху будівництва своєї партії, завдання якої знову дати можливість повірити людям у те, що позитивні зміни у країні реально здійснити. За словами парламентаря, його політична сила не дотримуватиметься якоїсь однієї ідеології, тому що на це сьогодні немає запиту у суспільства та багато ідеологій вже перемішалися.

"Це буде поміркований консерватизм. У сьогоднішніх умовах мати якусь абсолютну ідеологію не вийде. Воно вже настільки перемішане і настільки перетинається між собою, що будуть аспекти з різних ідеологічних течій, але як базу я брав би помірний консерватизм", – зазначив Дмитро Разумков.

Джерело: Еспресо.ТV

"На роки стане зоною активних бойових дій": Мешканців Бєлгородщини закликають виїжджати з області

понеділок, 5 червень 2023, 10:22

Мешканцям прикордонних населених пунктів Бєлгородської області рекомендують виїхати з регіону через те, що з кожним днем ситуація там лише погіршується. Про це повідомила пресслужба ПВК "Вагнер" у Telegram, передають Патріоти України. "По Бєлгородські...

Росія у травні запустила по Україні понад 300 іранських дронів: У Британії назвали головну мету ворога

понеділок, 5 червень 2023, 9:44

Протягом травня 2023 року Росія запустила по Україні понад 300 іранських дронів-камікадзе серії "Shahed". Це найінтенсивніше використання цієї системи озброєння на сьогоднішній день. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії із посиланням на дані с...