"Не дотримуватиметься якоїсь однієї ідеології": Разумков розповів, яку партію має намір будувати

Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков має величезне бажання збудувати нову партію, з якою вдасться реалізувати все те, що не вдалося зі "Слугою народу". Разумков наголошує, що має намір будувати саме партію, а не політичний проєкт, як часто кажуть його опоненти. Про це Дмитро Разумков розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Дмитро Разумков ще точно не визначився з назвою своєї політичної сили та навіть не озвучив першу п'ятірку членів своєї партії, а соціологи вже показують, що поки що "партія на папері" колишнього спікера Верховної Ради точно долає прохідний бар'єр у парламент і може спокійно конкурувати з лідерами парламентських перегонів.

Сам же Разумков підкреслює важливий аспект – він поки що лише на початковому шляху будівництва своєї партії, завдання якої знову дати можливість повірити людям у те, що позитивні зміни у країні реально здійснити. За словами парламентаря, його політична сила не дотримуватиметься якоїсь однієї ідеології, тому що на це сьогодні немає запиту у суспільства та багато ідеологій вже перемішалися.

"Це буде поміркований консерватизм. У сьогоднішніх умовах мати якусь абсолютну ідеологію не вийде. Воно вже настільки перемішане і настільки перетинається між собою, що будуть аспекти з різних ідеологічних течій, але як базу я брав би помірний консерватизм", – зазначив Дмитро Разумков.

Джерело: Еспресо.ТV

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...