Українські захисники знищили колону російських танків та бойових машин піхоти (БМП), яка намагалася прорвати оборону ЗСУ у Харківській області. Про це у суботу, 8 лютого, повідомили у 3-ій окремій штурмовій бригаді (ОШБ), бійці якої відбили атаку.
Зазначається, що наступ розпочали підрозділи Кантемирівської 4-ї танкової дивізії 1-ї танкової армії РФ, яку в Росії вважають елітною частиною. Російські війська намагалися прорватися у районі населеного пункту Первомайське. Вони пішли на штурм колоною танків та БМП за підтримки баггі.
"Потрапивши під удари артилерії противник втратив перші 2 БМП ще на переправі - техніка попросту втопилася. В роботу вступили сили FPV бригади, які завдали ударів на ходу руху ворожої колони. Піхота позапланово десантувалася з машин і її добили скидами та артою. Епічний штурм росіян закінчився знищенням БРЕМ (броньованої ремонтно-евакуаційної машини – ред.), яку пригнали евакуювати "потопельників"", - йдеться у повідомленні підрозділу.
У ході бойового зіткнення було знищено 10 одиниць російської бронетехніки, ліквідовано 10 окупантів, ще 30 отримали поранення.
Крім того, 3-тя ОШБ опублікувала відеозапис розгрому ще однієї російської бронетанкової колони, яка була знищена в районі населеного пункту Вишневе.
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...