"Не "Джавелинами" едиными": Військовий експерт показав, як український комплекс "Стугна-П" знищує "Урал" окупантів (відео)

У мережі опублікували постановочне відео знищення вантажівки окупантів "Урал" за допомогою українського ракетного комплексу "Стугна-П". Ролик розмістив блогер та військовий експерт Серж Марко (Олександр Карпюк), передають Патріоти України.

Знищення вантажівки "Урал" здійснили з чималої дистанції - 5600 метрів. Перевагою "Стугна-П", як зазначив експерт, є її дистанційне керування.

"Оператору не треба перебувати біля установки і вести ракету в зоні ураження танком, як у "Фагота" (радянський переносний протитанковий ракетний - ред.). Він це може робити в укріпленому бліндажі, попиваючи каву під жарти товаришів по службі", - пояснив експерт.

Розстрілювали за відмову воювати і кидали тіла в окопи: Колишній найманець розповів про звірства в ПВК "Вагнер"

середа, 1 лютий 2023, 8:44

З метою мотивації новоприбулих у російській ПВК "Вагнер" показово розстрілювали тих, хто відмовлявся воювати проти Збройних сил України. Тіла закопували в окопах, які змушували копати стажерів. Про це в ексклюзивному інтерв'ю CNN розповів колишній найм...

"Хай біжать, поки Кримський міст цілий": Військовий ЗСУ спрогнозував, чим завершиться новий наступ РФ на Україну

середа, 1 лютий 2023, 8:36

Військовослужбовець ЗСУ, журналіст і політолог Кирило Сазонов спрогнозував, як далі можуть розвиватися події у війні в Україні. Він зазначає, що українські військові можуть запинити новий наступ окупантів, який планує Путін. До Криму вони можуть дійти ...