
Удень 12 серпня Генштаб заявив про частковий успіх окупантів у напрямку Бахмута. Олексій Арестович наголосив, що повторення ситуації Сєвєродонецька та Лисичанська на Донеччині не буде. Про це позаштатний радник голови Офісу Президента заявив в етері ютуб-каналу "ФЕЙГИН LIVE", передають Патріоти України.
За словами Олексія Арестовича, наступ росіян завершиться максимум на околицях Бахмута та Сіверська.
Олексій Арестович закликав українців не втрачати голову через частковий успіх окупантів у напрямку Бахмута. 12 серпня ворог зумів просунутися на 1 – 1,5 кілометра і бік Бахмута, однак місто йому захопити не вдасться. "Я запевняю вас, що темпи, масштаби й ціна за це просування такі, що вони не дозволять захопити Бахмут, Сіверськ й інші міста", – наголосив Арестович.
Позаштатний радник голови Офісу Президента наголосив, що в кращому для окупантів випадку бої закінчаться на околицях міст. Однак росіяни зазнають колосальних втрат і ні до чого хорошого такі дії не призведуть. Цей наступ, за словами Арестовича, видихнеться, як і попередні.

Станом на 18:00 12 серпня на Бахмутівському напрямку тривають обстріли мирних населених пунктів з артилерії й танків. Також загарбники продовжують завдавати авіаударів.
Поблизу Спірного росіяни намагалися вести розвідку, однак наші військові завдали удару й знешкодили ворога. Крім того, росіяни намагалися прорвати оборону українських військ в районах Спірного, Івано-Дарʼївки, Виїмки, Яковлівки, Кодеми, Вершини та Зайцевого, однак зазнали втрат і відступили. На окремих ділянках тривають бої.
Водночас у напрямку Покровське – Бахмут в окупантів є частковий успіх. Ворог намагається закріпитися на нових позиціях.
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...