
Запропонована США угода щодо критично важливих корисних копалин є несправедливою, оскільки не включає гарантій безпеки. Україна не стане центром видобутку сировинних ресурсів для будь-якого континенту. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
"Я сказав: "Цей документ не готовий, ми його не підпишемо"", - заявив він в Анкарі. Зеленський заявив, що угода зі США потребує доопрацювання.
"Я завжди відкритий для того, щоб ви інвестували в нашу країну, інвестували в наші природні ресурси. Я впевнений, що наше суспільство підтримує це, наш парламент підтримує це. Але якщо ми збираємося щось дати, ми повинні щось отримати натомість. Я думаю, що це і є справедливість", - сказав він в Анкарі.
Зеленський наголосив, що Україна володіє значними природними ресурсами, включно з природним газом, нафтою і рідкісноземельними елементами, більша частина яких перебуває під російською окупацією, наголосивши на необхідності звільнення цих територій.
"Ми не хочемо бути сировинним центом для будь-якого континенту. Не йдеться про дружбу чи партнерство. Це написано в нашій Конституції. Як президент, я не буду порушувати Конституцію. Я буду захищати нашу землю і наші інтереси", - додав він.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...