"Не є сюрпризом": Генерал НАТО оцінив загрозу з боку РФ для країн Балтії

Російська Федерація поступово почала відновлювати свій бойовий потенціал, незважаючи на те, що війна в Україні триває. Це може загрожувати країнам Балтії. Таку думку озвучив командувач багатонаціонального корпусу НАТО на північному сході, генерал-лейтенант Юрген фон Сандрарт в інтерв'ю LRT, передають Патріоти України.

За його словами, найбільша загроза для Балтії, включно з Литвою, походить від Росії. Хоч НАТО і є оборонним Альянсом, але планує реагувати в разі нападу.

Раніше глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс попереджав, що Росія збирається мобілізувати свої ресурси проти НАТО. Представник Альянсу прокоментував таку ймовірність.

"Те, про що він сказав, не є сюрпризом, це загальновідомо. Наразі Росія значною мірою прихильна до своєї незаконної війни проти України, але вона вже почала і продовжуватиме відновлювати свої можливості окремо від війни в Україні, і це створює підвищену загрозу для регіону Балтійського моря", — каже Юрген фон Сандрарт.

Водночас, хоч у МЗС Литви мають рацію, але потрібно обережно робити висновки. Усім необхідно бути єдиними у своїх зусиллях і готовності, інакше Росія може побачити можливість і скористатися цим за допомогою нападу. "Але я дуже впевнений, що цього не станеться", — підсумував генерал НАТО.

Відпрацювали точно: Нацгвардія знищила російську станцію РЕБ на Запорізькому напрямку

п’ятниця, 19 квітень 2024, 16:27

Бійці Національної гвардії знищили російську станцію радіоелектронної боротьби на Запорізькому напрямку, передають Патріоти України. "На Запорізькому напрямку в результаті вогневого ураження російські загарбники втратили чергову станцію радіоелектронн...

Дуже бояться: Росіяни почали встановлювати протидронові сітки навколо своїх НПЗ

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:56

Російська нафтовидобувна компанія "Башнефть" встановила сітки проти безпілотників, щоб захистити ключові об'єкти на своїх НПЗ від можливого нападу з боку України. Про це заявив глава республіки Башкортостан (РФ), пише Reuters, передають Патріоти Украї...