"Не існує неприйнятних втрат": У РФ натякнули, що воюватимуть до останнього окупанта

Для Російської Федерації не існує поняття "неприйнятні втрати". Про це в ефірі одного з російських каналів заявив один з "експертів" у студії, передають Патріоти України.

Росіянина обурило те, що Захід нібито маніпулює, акцентуючи на величезних втратах "другої армії світу" в Україні. На його переконання, у РФ не існує такого поняття як "неприйнятні втрати".

"Вони не розуміють того факту, що для Росії не існує поняття "неприйнятних втрат". Його просто нема", - заявив пропагандист, очевидно, натякаючи на те, що Путін готовий воювати до останнього окупанта.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...