
Співробітники Служби безпеки України в Одесі затримали трьох мешканців міста, які публікували відео прильотів крилатих ракет під час повітряної атаки 7 травня. З кожним з них була проведена профілактична бесіда, попередження про те, що повторення подібного спричинить реальну кримінальну відповідальність і зроблено мотиваційний ролик для "друзів-блогерів".У сюжеті "герої дня" закликають одеситів не робити таких помилок, адже за знімання пошкодженої ворожою зброєю інфраструктури загрожує тюремний термін до 15 років. Кадри з тими, хто повинився, опублікували на Telegram-каналі СБУ, передають Патріоти України.
Зазначимо, що за кілька годин до того, як силовики провели виховну бесіду, речник Одеської ОВ Сергій Братчук попередив порушників. За його словами, подібні дії ведуть до серйозної загрози не лише блогерів, які мріють "хайпанути" на військовому контенті, а й іншим мешканцям населених пунктів, у яких ведеться заборонена зйомка.
"Хто виклав у соцмережу все, що можна, за ними проведено моніторинг та особи їх з'ясовано. Будь-ласка, готуйтеся. До вас уже виїхали ті люди, які проведуть з вами розмову. Не хочете жити самі, не заважайте жити своїм близьким. Одесо, тримайся!", – зазначив він.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...