"Не хочу бути співучасницею": Відома російська журналістка відмовляється від громадянства РФ

Відома російська журналістка та блогерка Божена Ринська повідомила, що прийняла рішення відмовитися від свого російського громадянства. Про це написала у своєму Instagram, інформують Патріоти України.

Російська журналістка зазначила, що її рішення аргументоване тим, що вона "не хоче бути співучасницею" і, крім того, "з токсичним громадянством вона уражена у правах у Європі".

Також Ринська поділилася подробицями, як саме намагається отримати спеціальну довідку, аби вийти з громадянства: "Я замовила давно в кабінеті на ФНП таку довідку, але вона прийшла без друку, і в консульстві її не ухвалили. Ок. Я замовила одну довідку поштою, листом до ФНП, а другу особисто у Держпослугах. Перша взагалі не прийшла. Другу замовила 5 вересня. Готовність визначили на 19-те", - розповіла журналістка.

Втім і 19-го Ринська не змогла отримати необхідну довідку, оскільки стався якийсь збій: "Від 5 вересня я чекаю на цей поганий папір. І ось слова скінчилися, переходимо до дій. Це попередження держслужбі і МФЦ. Вперше я була ввічлива. Вдруге, витративши час та гроші на дорогу, я довела до сліз співробітницю. Втретє ви ридатимете всім відділенням", - пригрозила Ринська.

Зазначимо, що від початку повномасштабної війни Божена Ринська підтримала Україну та засудила дії Росії. Журналістка виїхала з РФ до Ізраїлю. Також, ще до початку війни, Ринська назвала росіян "стадом жебраків", на якому запроваджені санкції ніяк не позначилися. Журналістка зазначила, що росіянам нема чого втрачати, оскільки вони й раніше "не особливо добре жили", тому "годі й починати". На мітинги, казала Ринська, росіяни вийдуть лише тоді, коли почнуть втрачати свої робочі місця та справді голодувати.

Війська РФ не забирали тіла своїх загиблих під час відступу з Лимана: У мережі показали відео

четвер, 6 жовтень 2022, 7:48

Під час відступу з Лимана окупанти залишили тіла своїх солдатів. Щонайменше 15 російських "двохсотих" виявили українські військові після зачистки міста, передають Патріоти України. Наші захисники зняли на відео докази того, як "русскіє сваіх нє брасаю...

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...