"Не хочу розуміти, чому моя країна мене зрадила": Затриманий у Білорусі росіянин попросив Путіна позбавити його громадянства

Громадянин Росії Дмитро Попов, обвинувачений в участі в масових заворушеннях на території Білорусі, попросив президента Володимира Путіна позбавити його російського громадянства, повідомляють Патріоти України.

У своєму листі росіянин згадав слова Путіна про те, що ”Росія своїх не кидає”. Насправді, пише Попов, це зовсім не так. На його думку, РФ може прийти на допомогу тільки в тому випадку, якщо витягне з цього політичну вигоду.

“Проте саме Росію я називав своєю Батьківщиною. У відповідь же від одного консула, який прийшов до мене в СІЗО всього лише раз, я почув: “Дімо, ну ви ж все розумієте!” Ні, не розумію. Я відмовляюся розуміти, чому за цілий рік російське консульство поцікавилося моєю персоною один раз. Я відмовляюся розуміти, чому той діалог відбувався після тортур щодо мене в присутності співробітника КДБ”, – пише росіянин.

У своєму листі Попов також вказав, що він не бажає бути громадянином країни, яка жертвує своїми громадянами в інтересах іншої країни.

“Для мене це підла і жорстока зрада. Бути громадянином країни-зрадника я не хочу і не буду”, – написав він.
  • Дмитро Попов був затриманий на початку червня 2020 року. Він був модератором соціальних мереж “країни для життя”, які вів Сергій Тихановський, котрий бажав балотуватися на пост президента Білорусі. Його звинувачують за чотирма кримінальними статтями, в тому числі за статтями про масові заворушення і розпалювання ненависті. Росіянину загрожує до 15 років позбавлення волі.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...