"Не хочу таке чути в нашій країні": Президент Хорватії назвав "Слава Україні!" гаслом шовіністів

Відомий своїми проросійськими поглядами президент Хорватії Коран Міланович вважає, що гасло "Слава Україні!" відноситься до шовіністів і має таке ж походження, як і вигук хорватських усташів "За дім готові". Про це пише видання N1, передають Патріоти України.

Міланович під час церемонії вручення нагород міста Загреба висловився щодо використання правими силами гасла усташів "За дім готові", яке офіційно заборонене у Хорватії.

"Нема різниці між "За дім готові" та "Слава Україні". Це – вигук найрадикальніших шовіністів Західної України, які співпрацювали з нацистами й убили тисячі євреїв, поляків… Не хочу таке чути в Хорватії", – заявив він.

Він додав, що його не цікавить, чому деякі політики "підсіли" на це гасло і запропонував придумати якесь інше.

Справка: гасло "Слава Україні!" почало вживатись ще у 19-му столітті і було загально поширене в Армії Української Народної Республіки, яка діяла на початку 20-го століття. Пізніше його почали використовувати пластові організації, а також політичні рухи.

Натяк Путіну: США готують новий пакет військової допомоги Україні

понеділок, 2 жовтень 2023, 22:16

Після скандального прийняття тимчасового бюджету США, в який не включили витрати на підтримку України, Білий дім має намір оголосити найближчим часом про виділення нового пакету військової допомоги Україні. Про це повідомила на брифінгу прес-секретар Б...

СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:52

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України. Чоловіків затримали...