Не хочуть помирати в Україні: З білоруського полігону втекли озброєну російські військові

Кілька російських військових втекли з білоруського полігону під Барановичами, прихопивши із собою щонайменше один автомат Калашнікова. Першими про це повідомив Telegram-канал "Посмотри, брехня?", а вранці 1 грудня інформацію підтвердив канал "МотолькоПомоги", передають Патріоти України.

За свідченнями очевидців, з військового об'єкту втекли троє-четверо російських вояк. Інцидент стався вдень у середу на полігоні "Обуз-Лісновський". За уточненими даними, утікачів, ймовірно, було троє. Один з них - Максим З. 1996 або 1997 народження.

Товариші по службі росіян-втікачів підтвердили низці опозиційних Telegram-каналів, що троє осіб самовільно покинули полігон в районі 15:00 (по Мінську). Приблизно о 17:30 одного з росіян бачили під Барановичами на відстані 20 км від полігону. У самому місті з'явилися патрулі "військової комендатури".


Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...