
Кілька російських військових втекли з білоруського полігону під Барановичами, прихопивши із собою щонайменше один автомат Калашнікова. Першими про це повідомив Telegram-канал "Посмотри, брехня?", а вранці 1 грудня інформацію підтвердив канал "МотолькоПомоги", передають Патріоти України.
За свідченнями очевидців, з військового об'єкту втекли троє-четверо російських вояк. Інцидент стався вдень у середу на полігоні "Обуз-Лісновський". За уточненими даними, утікачів, ймовірно, було троє. Один з них - Максим З. 1996 або 1997 народження.
Товариші по службі росіян-втікачів підтвердили низці опозиційних Telegram-каналів, що троє осіб самовільно покинули полігон в районі 15:00 (по Мінську). Приблизно о 17:30 одного з росіян бачили під Барановичами на відстані 20 км від полігону. У самому місті з'явилися патрулі "військової комендатури".

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...